• 2
  --- alinti ---
  sevgili galatasaraylı voleybol severler,

  yaklaşık üç senedir, sizlere bir zamanlar eşsiz başarılar elde etmiş ancak daha sonra unutulmaya yüz tutmuş ve hatta kaderine terk edilmiş olan voleybol şubemiz ile ilgili en güncel bilgileri, maç ve antrenman notları, antrenman ve maç fotoğrafları ile videolarını, en yetkili kişilerden en doğru haberleri, yorumları ve maç analizlerini, türkiye’nin ve dünyanın her yerinden galatasaray voleybol maçlarını gerek canlı yayın anlatımlarla gerekse ultraslan radyo aracılığı ile internet üzerinden tüm dünyaya anında ulaştırdık.

  kurulduğumuz günden bugüne kadar gerek galatasaray voleybol şubesi yöneticilerinden, gerekse teknik ve idari heyet ile erkek ve bayan takım oyuncularımızdan çok büyük destekler gördük.
  ayrıca isimleri herkesçe bilinen ancak hep isimsiz gönüllüler olarak bizlere destek veren bir avuç voleybol sevdalısının da müthiş destek ve yardımlarını gördük.

  gerek site yönetimini üstlenen ailenin, gerekse büyük galatasaray taraftarlarının engin hoşgörüsü ve inanılmaz konuksever ve fedakâr tavırları ile türkiye’ de eşi olmayan bir voleybol sitesini yaratmaya çalıştık.

  yaklaşık üç senelik süreçte çok güzel günler, çok özel maçlar ve başarılar elde ettik. bu güzellikleri ve özlemini duyduğumuz çok özel galibiyetleri ilk kez ve en hızlı biçimde sitemizden duyurduk.

  avrupa voleybol federasyonu cev’ in bile canlı skor bağlantısı gerçekleştiremediği belarus, makedonya ve ispanya’daki maçlarımızı yine canlı yayın skor ile dünyanın her yerindeki galatasaraylılar ile tüm voleybol severlere sitemizden ulaştırma gururunu yaşadık.

  türkiye voleybol federasyonu’nun bile maç istatistikleri yayınlamadığı dönemlerde, biz galatasaray’ımızın maç istatistiklerini ilgilenenlerin dikkatlerine sunduk.

  yurt içinde ve yurt dışında galatasaray armasına olan aşklarını dile getirmek isteyenlere, kentlerine gelen galatasaray voleybol takımlarına ulaşarak bu hedefine ulaşmalarına yardımcı olduk.
  anadolu’nun küçük bir ilçesinde yaşarken, voleybola olan sevdası ve oyuncularımızdan birini rahmetli ağabeyine benzeten ve ısrarla o’na ulaşmak isteyen henüz lise öğrencisi kardeşimize üstelik de evinden ilk kez bu kadar uzakta, bir başka şehre gidebilmesi için ailesi ile görüşüp her türlü kolaylığı sağladık.
  doğu anadolu’da, malatya’ da yaşadıklarımızı anlatabilmek mümkün değil!
  konya’nın ilgın ilçesinde yaşarken, voleybol aşkı ile galatasaray arması tutkusunun tezahürünü gerçekleştirmek amacıyla bir kardeşimizi istanbul’ da misafir ettik. ankara,
  salihli, bandırma, çanakkale, antalya ve alanya, aliağa, izmir, balıkesir, kuşadası’nın dilleri olsa da anlatabilse…

  herkesin farkında olduğu gibi bu sezonki transfer haberleri ile ilgili olarak galatasaray voleybol şubesi yönetimi ve teknik heyetine verdiğimiz söze sonuna kadar sadık kaldık ve anlaştığımız konularda galatasaray’ımıza zarar verecek her türlü hareketten kaçındık!
  buna rağmen kısa bir süre önce sitemiz ve site yöneticilerimize karşı yapılan anlamsız, içi boş ve tam anlamıyla hiçbir dayanağı olmayan yakışıksız söylemlerden dolayı, günahı ve sevabı ile yaklaşık üç senelik süren serüvenimize bir süreliğine ara veriyoruz.

  bugün gelinen noktada, kulağımıza gelen söylemlerden dolayı galatasaray voleybol şubesi’ ne zarar vereceğimiz endişesi ile yeni bir sezona girebilmeyi aklımızdan bile geçiremezdik.

  bu sebeple, bugün itibarı ile sitemiz yayın hayatına yalnızca forum bölümü ile devam edecektir. forum bölümümüzde her zaman olduğu gibi, tc kimlik numarası, gerçek isim ve soy isimler ile üyelik kaydı yapılmaktadır.

  sitemiz haber portalının yayında kaldığı sürece, bizlere emek verenler ile ilgi ile takip eden site izleyenlerimizden bizleri anlayışla karşılamalarını bekliyor, galatasaray voleybol şubesi’nin en kısa sürede mazideki gibi gelecekte de güzel günlerinde sizlerle birlikte olmayı umut ediyoruz.

  portalımız, yayında bulunduğu sürece sadece ve sadece galatasaray’ımıza bir katma değer yaratmaya çalışmıştır. hiçbir maddi menfaat beklemeden ve kazanç elde etmeden hizmet etmiştir.

  bu süreçte belirli çevrelere verdiğimiz geçici rahatsızlık için özür dileriz.

  bundan böyle sadece üyelere açık olma özelliği ile forum bölümümüzde görüşmek üzere.

  saygılarımızla,
  gsvoleybol.org yönetimi
  --- alinti ---