• 2
  kendisinin (bkz: #1056040) girisini okuduğumda dikkatimi en çok çeken yer şurası olmuştu:
  "bakin, ultraslan'i sevmek mecburiyetinde degil hic kimse, ve herkes tribunde kendi grubunu kurma ozgurlugune sahip. 20 kisi bir araya gelip de "bundan sonra tribun ultraslan'dan degil bizden sorulur" havasina girmedikten sonra buyuyun buyuyebildiginiz kadar, sorun da degil. hatta gecin ultraslan'i, en buyuk taraftar grubu siz olun. olabiliyorsaniz, insanlara o enerjiyi ve coskuyu verebiliyorsaniz, insanlar o yakinligi size duyuyorsa buyurun."

  acaba dedim ben mi yanlış biliyorum ultraslan'ın bu konudaki tepkisini diye de düşünmüştüm. sağolsun bugün danış ağabeyin *facebook'undan aldım gerekli cevabı kendisinin de haberi olsun bu konudan.

  --- alıntı ---

  şunu kimse unutmasın; ultraslan bu tribünün tek taraftar grubudur. kimse hayal görmesin, kimsede olmayacak duaya amin demesin..
  bazı arkadaş gruplarına önemle duyurulur...

  --- alıntı ---

  bildiğim kadarıyla şu sıralar kimse, tribün bizden sorulur havasında değil, ultraslan dışında. ama ne hikmetse buna bile izin verilmemiş. şimdilik gözdağı vermiş ama bu "arkadaş grupları" da devam ederse sonlarının ne olacağını herkes çok iyi biliyor. bu, çok sevdiğim alpaslan dikmen döneminde de böyleydi şimdi daha da böyle. ultraslan, galatasaray tribünlerinde ikinci bir grubun adına dahi tahammül edemiyor ve gücü yettiği sürece de böyle şeylere izin vermeyecek sayın arkadaşım. :)

  not: danış ağabeyi de çok severim. ultraslan içindeki en adam gibi adamlardandır.
 • 3
  (bkz: #1066326)
  duygularıma tercüman olmuştur. faşizmle beslenmiş iki yüzlülüğe denebilecek başka söz yok. işime gelince sözlükte ve tribünde siyaset yaparım işime gelmeyen pankartı ve yorumu "burası galatasaray'ın evi burada siyasete yer yok", aynı tepkiyi devlete niye vermiyorsunuz, "camiye mi geldik gidin başka safları sıklaştırın" diyerek eleştiren adamlar keşke az biraz sorgulayabilseler kendilerini. o zaman bu dünya daha yaşanılabilir bir ortam haline gelirdi. kendisinin demokratik düşüncelerine sözlüğün ihtiyacı var. aynı şekilde devam etsin..
 • 6
  (bkz: #2820992)

  artık kabak tadı verdi. normalde başlık altına yazmaktan nefret ederim ama şu entry'si bariz kötü niyet kokuyor. maça çıkıyoruz. kazanacağız, kaybedeceğiz bilinmez, fakat şunu yazan adam maç sonu kazanırsak liginen kötü takımına karşı kazandık diyecek. kiralık gelip yedek kalmayı sorun eden adam profesyonel değildir. kadro dışı bırakan fatih hoca değil, prandelli olsa hoca haklıdır. hiç kimsenin formayı kendinden küçük görmeye hakkı yok, beğenmiyorsa çeker gider.

  bu kadar basit.