• 1
    (bkz: #2840917)

    yazar arkadaşımızın doğruyu söylediğine gönülden inanıyorum, çünkü zaten halihazırda sosyal medyada hocanın ne düşündüğünü anlatan bir sürü hesap var. örneğin aşağıdaki hesap 2 gün önce biz burada arda turan'a kapılar kapandı haberini kutlarken, "işler çığrından çıktı, hoca küplere binse hakkıdır" diye tweet atıyordu. yani hocanın tepkisini ulu orta dile getirmesi, sağına soluna konuşması onun için çok normal. o istiyor ki sadece ben konuşayım, kimse konuşmasın. mesela bu vatandaş işlerin karıştığını nereden anladı dakikasında? hocanın bu süreci dikkatle yürütelim, açıklama yapmayın dediğini falan nereden biliyor? belki de o toplantıdan sonra basına haber verin kararı çıkmıştı, bu vatandaş nereden anladı hocanın kızacağını? biz daha dün akşam öğrendik hocanın kızdığını. belli ki hocanın yakınında bir yerde. bunun dışında dediği çoğu şey de ayrıca sonradan doğru çıkıyor.

    https://twitter.com/omertasbas17?s=08

    anlayacağınız fatih terim'in dünyasında içini dökmek, fikrini belirtmek, açıklama yapmak, haber vermek sadece fatih terim'e özel. gerçi ben arda turan olayında köstebek hikayesinin yönetime can acıtıcı bir darbe vurmak olduğunu düşünüyorum. yoksa haber sızsa ne sızmasa ne. sanarsın araya manchester city girip arda'yı alacak. boş goygoy. 100 gazeteci varsa 98'i arda gelecek diye haber yapıyordu. 2 tanesi gelmeyecek dediği için zıplıyor yerinde hocamız, diğer 98'ine sen mi diyordun hocam gelecek diye? nereden buldu bu kadar adam bu cesareti?

    edit: şimdi hem geronimo'yu hem de linkteki arkadaşı afişe ediyor gibi gözükmek istemem. ben bir taraftar olarak zaten bu tarz konularda bilgi almak için sözlükte, sosyal medyada takılıyorum. okumaktan, bilgi sahibi olmaktan da galatasaray'a zarar vermediği sürece keyif alıyorum. benim kimseye direkt erişimim yok. yöneticilerin, futbolcuların ne düşündüğünü, ne tepki verdiğini birinci ağızdan duymak benim için çok anlamlı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın