resim
Gareth Southgate
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:53
Uyruk:İngiltere
 • 93
  çöp oğlu çöp. kalvin philips'i aradığı gün kovulmadıgı için bunlar. şu takıma heyecanlı futbol oynatmak da öyle kolay ki. ne başarısı var da milli takım yönetir anlamak güç. ulan herkes guardiola'ya sövüyor turnuva başından beri, onu taklit etme derdindesin ama kendi liginin kaç yıldır şampiyonu adamı bile anlamamışsın.
  stones gibi bir joker yaratmış adam eline vermiş. sorsak "sen ne biliyorsun, bu adam profesyonel" falan çekerler bize de futbolun içindeki birçok kişi, birçok hoca cidden anlamıyor arkadaşlar bu işten. bakın kahve muhabbeti yapmıyorum. şuraya bir 11 dizeceğim şu sahadaki takımdan daha heyecanlı olmazdı diyen yazsın.

  ---------------------------pickford------------------
  -----------------gomez------------guehi-----------------
  ----------------------------stones------------------
  taa----------belingham-------foden----------shaw
  -----------saka------------kane--------gordon

  stone gibi muazzam tempolu top kapımına yardım eden tam çapa olmasa da ortasahada işler yapabilen adamın var ya. millet stones ortasahada ne alaka derken guardiola alıp eline vermiş, ikram etmiş. az yaratıcı olsana aptal herif. kabız oynayarak kim şampiyon olmuş. hangi taraftar tatmin olmuş. 'kalvin philips eksikti yea' diyen adamın vizyonu ortadadır arkadaşlar.
  şu dizdiğim takım hücumda 2 5 3, savunmada 3 4 3e cok rahat dönebilir. maçına göre sağda kyle walker'ı değerlendirirsin. işte gol lazımdır shaw yerine fodenı koyup stones'u arkaya kaydırıp sol tarafın içeri daha cok devrildiği çizgi oyunu için sağ kanadın kullanıldıgı bir oyun olabilirdi. cok zor değil bunu uygulamaya uygun kadron da var. ama her ne olursa olsun sırf top tutabildiği için bile milli takıma girecek grealish tarzı bir adamı değil de "epl baba west ham'dan adam alaym baba, form baba yea" deyip milli turnuva kafasından uzak bir yaklaşımla kadro dizdiğinde iş zaten bitiyor. bunların kafasıyla shaqiri efsane olamazdı. grealish, rashford gibi adamlar bazı durumlarda cok elverişli işler yaparlar, situational adamlardır. sen sırf orta sıra takımlarında az formda gözüktü diye dümdüz kanat oyuncuları falan doldurursan bu takımla zorlanırsın diyeceğim de eldekini bile o kadar kötü kullanıyor ki açıklanamaz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın