• 1
    sonucu galatasaray’ın sezonlardır aynı isimleri ya da benzer nitelikteki forvet oyuncularını transfer etmek çaba sarf etmesi olan sorun. ve de ya alamıyoruz ya da daha maliyetli şekilde alıyoruz.

    yıllardır forvet için aynı isimleri konuşuyoruz. bu isimlerin tekrar adı bizimle yazılınca midem bulanıyor. bir de diğer isimler benzer nitelikte isimler var; süper ligde iyi sezon geçirmiş yerli-yabancı forvet, çin’de kulübüyle sorunu olan sözleşmesi muallakta olan forvet, ezeli rakiplerimizden ayrıılarak başka bir ligin yolunu tutmuş yabancı forvet ve akhisar belediyespor’da oynayan forvet.

    havuz acaip dar ve benim için artık aşırı can sıkıcı. bu isimlerde veya nitelikte birini alacağımıza hiç kimseyi almayalım diyorum artık. yeryüzünde başka topraklarda, kulüplerde forvet yok biz hep aynı kapılara uğruyoruz. öte yandan diğer mevkiler için oyuncu transferinde havuzumuz daha geniş, yaptığımız transferlerden de bu belli. forvet söz konusu olunca el ayak mı kitleniyor yoksa devreye daha farklı şeyler de mi giriyor bilmiyorum.