• 3221
  her zaman ki gibi eleştirmeye geldim. bu kadar kötü yönetilen, içi sürekli boşaltılan başka bir ticarethane var mıdır merak etmekteyim. dün gittim bir kaç parça alayım diye, yarım saat kasada bekledim. sistem gitti kuyruk oluştu, insanlar bırakıp gitmeye başladı. üstüne o yarım saatlik kısımda abartılı olacak ama 500 kişi geldi forma sordu. ya koskoca bir kulübün nasıl forması olmaz mağazalarında? açıklama yapıldığını görmedim, burada da denk gelmedim. rezillik ötesi bir durum bu bence. yani hem taraftara alın edin diyorsun hem de malzeme yok. yıllardır vallahi bıktık artık. biri gelir formaları yok eder, öteki hiç forma getiremez. yok mudur bu mağazacılığa sahip çıkacak bir erden timur daha?
 • 3223
  geçen sene trt spor ekibi barcelona'nın tanıtımını yapıyordu. bizimle oynayacakları için böyle bir program yapmışlar. en çok da barça'nın bıraktığı izlere tanıklık ediyorlardı.

  bi ara barça'nın lisans ürünlerinin satıldığı barça store'un içinde yayın yaptılar. hayran kaldım. her şey çok güzel düşünülmüş. ilgi çekiciydi. ne ararsanız var, hem de onlarca çeşit hâlinde. güzel proje yapmışlar.

  düşündüm de ben ispanya'da yaşayan bir barça taraftarı olsam ihtiyacım olan her şeyi burdan alırdım. neden biz de bu önemi gösteremiyoruz? ülkenin en çok taraftarı olan kulübe yakışmıyor.

  daha güzel tasarımı olan ve her bir ürünün onlarca çeşidi olan üretimler sağlanabilir. en basidinden kış için mont yaz için tşörtü düşündüğümüzde onlarca çeşit seçenek yaratıp çok sayıda renkte çıkarabiliriz. başka bir örnek deri üreten bir firma ile anlaşıp çeşit çeşit deri çeket bile koyabiliriz. iç tarafına bir amblem koysak yeter.

  ne kadar çok emek verirsek o kadar çok karşılığını alırız. biraz daha çok kıymet verilmeli. büyük bir gelir kaynağını görmezden gelemeyiz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın