• 644
  (bkz: gotham knights)

  bok gibi oyun afedersiniz. kim yaptıysa allah bildiği gibi yapsın. batman arkham knight'ın devamı diye indirdim alakasız bir şey çıktı. zaten neon iğrenç oyun temasından ne olduğunu anlamalıydım. oyuna girip iki dakika bakındıktan sonra sildim. 2022 yılında piyasaya sürülmüş bir oyunun oynanışı, arka planı nasıl bu kadar dandik olur anlayamıyorum.

  dc, batman arkham knight'ın hatırasına ihanet etmişsin. seni kimse iyi hatırlamayacak.
 • 645
  pc'de açamadığım veya randıman alamadığım nds ve mame oyunlarını android emulatör ile telefonda oynamaya başladım. jetonlu atari oyunu deryası mame denen şey. indirmek, elinde bulundurmak bile bir takıntı gibi zevk veriyor.

  ayrıca mario kart android oyunu grafikleri ile çok randımanlı bir oyun. nintendo, sega, konami, capcom, snk, bandai namco gibi japon oyun tayfanın müptelasıyım.
 • 647
  (bkz: batman arkham asylum)
  (bkz: batman arkham city)
  bu zamana kadar oynamayarak büyük ayıp ettiğim iki oyundan bahsederek dahil olacağım topluluk. arkham asylum oyununun yüzde doksanında kapalı mekanlardasınız ve avanak düşmanları avlamaya çalışıyorsunuz. silahlı düşmanlara karşı hiçbir savunmanız olmadığı için gizli gitmek zorundasınız. oyunun mekanikleri gayet modern hissettiriyor ve grafikleri de kabul edilebilir durumda. hala oynanır. ama boss savaşlarının hep aynı türden olması, scarecrow ile 3 kez karşılaşmak ve hepsinin birbirini tekrar etmesi gibi kendini tekrara düşürdüğü de oluyor. bir noktada hep aynı şeyleri yapıyormuş hissine kapıldım ama 15 saatte bitirdiğim bu oyundan hiç sıkılmadım. tavsiye ediyorum.

  arkham city ise küçük bir açık dünya yapısı sunduğu için asylum'dan çok daha önde. açık dünyada yarasa gibi ip ata ata dolaşmak çok keyifli ve şehrin atmosferine bayıldım. dünya bölüm bölüm tasarlanmış, bir mahalledeyken sanki kapalı alanda düşman avlıyormuşsunuz gibi oluyor. yani her bir mahalle aslında kendi içerisinde bir kapalı odaya benziyor. mekanikler ilk oyun ile neredeyse aynı, zaten onda da eski hissettirmiyordu. grafikler de çok benzer şekilde. bu oyunda sadece joker değil penguen, mr. freeze, hugo strange gibi rakiplerimiz de olduğu için daha çeşitli bir hikaye sunabiliyor. oynanış açısından da en çok catwomanlı bölümleri beğendim *. bu oyunu henüz bitirmedim ama sanırım yarısına kadar geldim, bunu daha çok tavsiye ediyorum.
 • 648
  oyunun kralı battlefield 4. yıllar oldu hala oynuyorum.
  locker room haritasını kim çizdi tasarladı bilemiyorum ama nobel ödülünü haketmiş adam resmen. böyle bir harita yok! gece yatmadan tok karnına 1.5 saat atıyorum. iyi gidiyor stres atıyorum. çok şiddetli ve zevkli çatışmalar oluyor. tavsiye ederim. vuruş hissiyatı, gerçekçiliği gayet yerinde. mw 2019 ile birlikte bu oyun fps'te favorim.
App Store'dan indirin Google Play'den alın