• 75
    2023-2024 sezonunda iyice ayyuka çıkan, düşmanlık edenin düşmanlığını gizleme gereğinde bulunmadığı senedir.

    hayır ben anlamıyorum tffdeki yöneticisinden, rakip takımlara, rakip takımların futbolcularına, hatta malzemecisine kadar herkes bir içten içe düşmanlık besliyor. şunu anlayabilirim, yenilgisiz bir takımı herkes yenmek, alt etmek ister, alt edemese bile bir kendini sınamak yapabileceklerini test etmek ister. ama bu sene karşımıza çıkan hangi takım olursa olsun bizi yenmelerine karşılığında ekstra prim alacağı açıklanıyor, futbolcuları manyak manyak asılıyorlar, yöneticileri stadlarını bize açmazken malum takıma full tribün bırakıyor. inanılmaz bir sene gerçekten.

    tüm bunlar olurken açıyorsun televizyonu densizin biri fenerbahçenin kalan fikstürü kabul etmeliyiz ki daha kolay diyip algı peşinde koşuyor, köy takımının eski yöneticisi açıklama yapıyor ki rakip zaten çok iyi değilmiş de, yatsın kalksın barış alpere dua etsin gibi mantıksız mantıksız açıklamar yapıyor.

    hayır tüm bunlar olurken de sürekli sahanın içinde kalmaya çalışan, saha içerisinde kalmasına rağmen hakem tarafından sindirilen, hakkı yenen, konuşturulmayan da bir takım var ha. zannetmeyin ki kayrılıyoruz. bizim bir takımla maç yapacaksak ya penaltımız es geçilecek, ya golümüz ofsayt veya saçma bir nedenden iptal edilecek, ya da en etkili futbolcularımız kartla susturulacak gibi handikaplarla başlıyoruz maçlara.

    tüm bu olanlara rağmen de sorsan şike yapan da biziz, fetöcü de biziz, duayla himmetle kupa kazanan da biziz, hakemler de bizi kayırıyor maçları da satın alıyoruz... cidden komple bir şuursuzluk içerisinde herkes..
App Store'dan indirin Google Play'den alın