• korkuyorlar deli gibi. yeniden şampiyon olacağımız için, yeniden ligi yıllarca domine edeceğimiz için korkuyorlar.

  yabancı sınırı konusunun yeniden gündeme gelmesi, fatih terim'e verilen 10 maçlık ceza, kulüpler birliği bildirisi bunun göstergesidir.

  ama şunu bilmeliler ki bizi durduramayacaklar.
 • ne buyuk kulup oldugumuzu bu dusmanligin buyuklugu bize gostermektedir. ulan kimse 18 yasinda 5 sampiyonlar ligi maci oynayan ozani konusmuyor. yok kaleci arda galatasaray karsisinda soyleymis boyleymis agugugu. yusuf ne buyuk karaktermis de moral vermis de. lan bizden fazla ust kalite oyuncu cikaran, buyuk karakter cikaran kulup mu var. neyi kime anlatiyorsunuz? tamam ben de genc oyuncu destekcisiyim de ne agladiniz ne cok bagirdiniz aq. pisliginizde bogulun.
 • galatasaray ne zaman başarıdan başarıya koşsa koca ülke galatasaray düşmanlığı çatısı altında örgütlenir. tarihte bu hep böyle olmuştur.

  galatasaray traktör gibi bütün ligin üstünden geçer süper final koyup ligi uzatırlar.

  galatasaray takıma dünya starlarını getirir. real madrid gibi takımlara kafa tutar. türkiye liginde de okeye döner. daha fazla yıldız gelmesin diye 6+0+4 çıkarırlar.

  galatasaray 6+0+4'e de eyvallah diyip galaksi üzerindeki en iyi yerli oyuncuları getirmeye uğraşır. izet hajrovic diye bir adam bulur. herifçioğlu en az colin kazım kadar türktür. ''yok hacı bu sayılmaz'' derler, kabul etmezler.

  ulan gidip ömer toprak'ı, nuri şahin'i falan alsak adamların milli takım lisanslarını yırtıp vatandaşlıktan men edecekler resmen.

  ne düşmanlıkmış anasını satayım. hayır galatasaray size ne yaptı olm bu kadar, söyleyin çözelim amk:)