• 2
  tek bilek tek yürek olmanın tam zamanı. hem imparator, hem de biz taraftarlar zor dönemlerin en karlı çıkan tarafı oluruz genelde. şimdi yine öyle olacak.

  kazanmamız gereken, final olarak çıktığımız her maçı kazanmadık mı şimdiye kadar? hani tabiri caizse göt tutuşunca son dakikaya kadar savaşmadık mı? ben çok inanıyorum fatih terim oyunculara ve kendine iyi bir ayar çekecektir.

  önce başakşehir’den başlayıp, sırasıyla hepsini yenecek kudrete sahip bir takımız. şampiyonluk yolunda kötü bir darbe aldık ama henüz hiç bir şey bitmedi. biz bitti demeden bitmez! bu sene şampiyonluğu hak eden tek takım biziz.

  hangi takım bizim kadar umutluydu bu haftaya kadar? hangi camia kenetlendi bizim kadar? hangi takım taraftarı bizim kadar destekledi takımını?
  1 maçla mı vereceğiz şampiyonluğu amk kendinize gelin. hala ipler bizim elimizde. başakşehir ve beşiktaş’ın korkması lazım bizim değil. onlar bize gelecek, biz onlara değil. dün havalimanına akın akın giden galatasaray taraftarı da biziz, yarın şampiyonluk kupasını kaldırınca sevinecek olan da biziz, 14 sene şampiyonluk görememiş olan taraftar da biziz.

  boştan yere ümitsizliğe kapılmanın bir anlamı yok. biz kendi evimizde kimlere diz çöktürmedik o muhteşem taraftar desteğimizle. yine 50 bin aslan omuz omuza olacak, yine 90 dakika ses tellerimizin ırzına geçene kadar bağıracağız. kimse galatasaray’ı küçümseyemez, itin köpeğin diline düşmeyeceğiz. bütün düşmanlarımız şu an mutlu, hatta kendilerini şampiyon ilan eden tinerciler var şimdiden. sözüm ona hepsini utandıracağız. mayıs ayında şampiyonluk kupası bizim omuzlarımızda olacak.

  türkiye’nin en büyük takımının taraftarlarına hiç bir şey kesinleşmeden umutsuzluk yakışmaz. en kötü gün bugünse bugün daha yüksek sesle bağırmamız gerekir.

  unutmayın;

  herkes gider biz kalırız biz galatasaraylıyız!