• 2
  tek bilek tek yürek olmanın tam zamanı. hem imparator, hem de biz taraftarlar zor dönemlerin en karlı çıkan tarafı oluruz genelde. şimdi yine öyle olacak.

  kazanmamız gereken, final olarak çıktığımız her maçı kazanmadık mı şimdiye kadar? hani tabiri caizse göt tutuşunca son dakikaya kadar savaşmadık mı? ben çok inanıyorum fatih terim oyunculara ve kendine iyi bir ayar çekecektir.

  önce başakşehir’den başlayıp, sırasıyla hepsini yenecek kudrete sahip bir takımız. şampiyonluk yolunda kötü bir darbe aldık ama henüz hiç bir şey bitmedi. biz bitti demeden bitmez! bu sene şampiyonluğu hak eden tek takım biziz.

  hangi takım bizim kadar umutluydu bu haftaya kadar? hangi camia kenetlendi bizim kadar? hangi takım taraftarı bizim kadar destekledi takımını?
  1 maçla mı vereceğiz şampiyonluğu amk kendinize gelin. hala ipler bizim elimizde. başakşehir ve beşiktaş’ın korkması lazım bizim değil. onlar bize gelecek, biz onlara değil. dün havalimanına akın akın giden galatasaray taraftarı da biziz, yarın şampiyonluk kupasını kaldırınca sevinecek olan da biziz, 14 sene şampiyonluk görememiş olan taraftar da biziz.

  boştan yere ümitsizliğe kapılmanın bir anlamı yok. biz kendi evimizde kimlere diz çöktürmedik o muhteşem taraftar desteğimizle. yine 50 bin aslan omuz omuza olacak, yine 90 dakika ses tellerimizin ırzına geçene kadar bağıracağız. kimse galatasaray’ı küçümseyemez, itin köpeğin diline düşmeyeceğiz. bütün düşmanlarımız şu an mutlu, hatta kendilerini şampiyon ilan eden tinerciler var şimdiden. sözüm ona hepsini utandıracağız. mayıs ayında şampiyonluk kupası bizim omuzlarımızda olacak.

  türkiye’nin en büyük takımının taraftarlarına hiç bir şey kesinleşmeden umutsuzluk yakışmaz. en kötü gün bugünse bugün daha yüksek sesle bağırmamız gerekir.

  unutmayın;

  herkes gider biz kalırız biz galatasaraylıyız!
 • 3
  galatasaray bir his takımıdır. renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. kısacası galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.

  galatasaray bitti demeden bitmez. bu bugüne kadar böyle olmuştur. ama ne olursa olsun renklerimizin, kuruluş amacımızın, bayrağımızın peşinden hiçbir zaman ayrılmadık. bir süredir avrupa arenasında başarısızız. eski sükseli hallerimiz yok, ben de bunun farkındayım ama unutmamamız gereken şey şu; biz galatasaray’ız. biz bitti demeden bitmez. lütfen baba hakkı’nın, ali sami yen’in, metin oktay’ın, fatih terim’in baktığı gibi bakalım galatasaray’a. allah’ın izniyle bugün olacak. bugün olmazsa yarın, yarın olmazsa öbür gün olacak ama ne olursa olsun bir gün tekrar olacak. o bayrak tekrar göndere çekilecek. bizler de hep bir ağızdan bağıracağız;

  kalplerde yıldız, gönüllerde ay
  şampiyonsun galatasaray!

  buyrun size ufak bir galatasaray hatırlatması:

  (bkz: #2627082)
  (bkz: #2627083)
  (bkz: #2627084)
  (bkz: #2627085)
  (bkz: #2627086)
  (bkz: #2627087)
  (bkz: #2627088)
  (bkz: #2627089)
  (bkz: #2627091)
  (bkz: #2627092)
  (bkz: #2627093)
  (bkz: #2627094)

  türkiye’dir galatasaray

  (bkz: kon2antrasyon )
  (bkz: 21 şubat 2019 benfica galatasaray maçı)