• 7919
  alıntı

  "bir arkadaş yukarıda bahsetmiş gs kongresindeki kripto fenerlilerden. bencede böyle birşey kesinlikle var. bu kulüp ne zaman iyiye gitmek için bir ivme kazanıyorsa camia içinde mutlaka engelleniyor. tarihin en başarılı başkanı faruk süreni görev süresince kendi camiamız itin bir tarafına sokuyordu, adama genel kurulda güven oylaması yaptırmaktan nefes aldırmıyorlardı.

  keza en başarılı başkanlardan ünal aysala da camia içinde operasyon çektiler. özhan canaydın gibi başarısızlıktan başı dönmüş başkana gıklarını bile çıkartmadılar, ölümcül hastalığa yakalanmasa 4. dönemini de kazandıracaklardı.

  1. dursun özbek dönemi de en başarısız dönemdi ama her ne hikmetse aysala verilmeyen yetki kendisine verilmişti, herkesi eleştiren hayri kozak ona toz kondurmuyordu.
  şu anda karşılaştığımız haksızlıklara karşı birşey yapmamak için sağlam bir mide lazım. taş olsa çatlar ama gıkımızı çıkaramıyoruz.

  tescilli şikeciler her hafta göstere göstere şike yapıyor ottan boktan penaltılarla maç kazanıyor ama erden timur bile konuşamıyor-konuşturulmuyor. sanki içeriden emir gelmiş, bu sene ellemeyin fener şampiyon olsun diye."

  alıntı

  ekşi sözlük'te, bu yazıyı gördüm. hepimiz gibi benim de katıldığım, katılmadığım yerler var.

  lisede en fazla 2 bilinmeyenli denklemleri görmüştüm. şu kısa yazıdan bile en az 4 yada 5 bilinmeyenli bir denklem olarak karşımıza çıkıyor galatasaray.

  bu yazıda yapılanlar doğru muydu, yanlış mı hamlelerdi? hiçbir zaman bilemeyeceğiz gibime geliyor. bu yazıdaki kişilerin dedeleri 1905'den bile önce ticarette zengin, hatta eğitime önem veren kültürlü ailelerdi.

  bazen derin galatasaray diyoruz, ama bence derin galatasaray diye birşey yok. çünkü galatasaray zaten derin.
App Store'dan indirin Google Play'den alın