• 66
  normalde ingiltere alt liglerini çalıştırmama rağmen bu sezon transfer konusunda yaşanan rezilliğin acısını çıkartacağım oyun. tete, zaha, ziyech, ndombele'ye forma vermem, satabilirsem satar, kiralıkları da paf takıma yollarım. erden timur kardeşime de "transfere sen karışma" der, kendim yaparım transferlerimi. zaten gerçekte de pasifize durumda olduğu için oyunda da sırıtmayacaktır hiçbir şey yapmaması. haziran'da seçim olunca yönetim değişirse de süper olur. icardim ile yeni şampiyonluklara doğru uçarız.
 • 67
  henüz oynamama rağmen okuduklarımla gördüm ki sene başında transferleri bana bırak gibi bir mod eklenmiş oyuna. yani sene başında takımınızın yaptığı transferlerden memnun değilseniz 2023 yazındaki kadro ile oyuna başlıyorsunuz. gayet güzel düşünülmüş. dolayısıyla tete, ndombele ile falan uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. icardi kiralık olduğu için psgde olacak alması zor olur ama add manager ile takıma katılabilir. tabi bunun bir handikapı var sanıyorum bu modu seçersen dünyadaki tüm kadrolar 2023 kadrosu oluyor.

  kişisel fikrim ben her zaman gerçeklikten yanayım. 2024ü güncel kadro ile bitirir, 2024 yazında şu yabancıların üzerine nokta atışlarıyla işi çözerdim.

  muslera, nelsson, sanchez, köhn, torreira, zaniolo, icardi
 • 68
  galatasaray bu oyunda lige fena ambargo koyuyor. 2034 yılına geldim alanya'dayım 10 senedir şampiyon gs. son senede son haftaya 3 puan geride girip lider bjkyi deplasmanda yenip şampiyon oldu yine. benzerini daha önceden fbye de uyguladı. ayrıca başka bir simülasyonda 2026 gibi neymar'ı aldı. transferde de dünya yıldızlarını ve wonderkidleri alıyor. keşke gerçekte de böyle olsa dedim.
App Store'dan indirin Google Play'den alın