• 1
  football manager real time editor olarak bilinen hile programının kısaltılmış adıdır. data editor ile arasındaki fark, oyununuz devam ediyorken değişiklikler yapmanıza olanak sağlamasıdır.

  futbolcuların yeteneklerini artırmanız mümkün lakin, ca / pa puanları ile olan korelasyonunu aşmış olursanız bir süre sonra şişirdiğiniz puanlar düşmeye başlıyor.

  yabancı sınırlamasına takılmamak için transfer etmek üzere olduğunuz futbolcuya ikinci vatandaşlık eklemeniz mümkün.
  kısacası oyun başlatmadan önce data editor ile yaptığınız herşeyi oyununuz devam ediyorken yapmanız mümkün.

  en önemli üç işleme gelirsek;

  switch player işlemiyle kadronuzdaki bir oyuncu ile istediğiniz takımdaki istediğiniz bir oyuncunun yerlerini değiştirmek mümkün. suya sabuna dokunmadan transfer yapabilme imkanı sağlıyor. oyuncuların düşüncelerinde bir değişiklik olmuyor. paris saint germain'e yeni gitmiş pastore'yi sabri ile switch yaptığınızda pastore galatasaray'a geldiği için mutlu olduğunu süylüyor. sabri de paris'te mutludur herhalde, bakmadım.

  diğer bir güzellik puan cetvelini açabilmeniz ve puan silme cezasını el yordamıyla yapabilmeniz. ya da sırf gıcıklık olsun diye bir anda real madrid'den 50 puan silerek son haftada düşme potasının içinde yer almasını sağlayabilirsiniz.

  şahsen benim kullandığım özelliği ise çoğu oyuncunun karşılaştığı elden oyuncu çıkarma güçlüğüne karşı sağladığı avantaj. sabri'yi satmak istiyorum, nereden baksanız 2 milyon euro eder ancak satışa çıkardığınızda kimse 2 milyon euro teklif etmiyor. o yüzden sudan ucuz fiyata satışa çıkartıyorsunuz, mesela 250 bin euro fiyattan listeye koyuyorsunuz, hemen atlayan takımla anlaşıyorsunuz, en son onaylama noktasına geldiğiniz anda fmrte üzerinden ilgili kısma gelip satış bedelini 2 milyon euro olarak değiştirip fmrte'yi save ederek fm ekranına dönüyorsunuz. satışı onaylıyorsunuz ve mutlu son, ertesi ekranda çıkan haberde sabri'nin 2 milyon euro karşılığında falanca takıma gittiğini okuyorsunuz ve parayı hesabınızda görüyorsunuz. açıkçası ben burada kendimi tutuyorum ve fahiş rakamlar yazmıyorum. oyuncu satışı konusunda yaratılan gerçek dışı zorluk seviyesini kırmış oluyorum.

  kimse bana hile yapacaksanız oynamayın demesin fm forumu ergenleri gibi. %95 oranında oyuncu satarken rayiç bir bedel üzerinden satabilmek adına ben bunu kullanıyorum. isteyen istediğini yapabilir tabi.
 • 2
  bekar bir babayım. hanımı çocukla beraber ailesinin yanına yolladım. hasret giderecekler.

  iş dışında hiç bir sorumluluğum yok. şansa bak ki fm 2020 de bedava olmuş. tabi hemen indirdim. peki nooldu? sakatlıklar peşimi bırakmıyor. sevgili dostlar, romalılar şu oyunu belki bir hafta, belki 10 gün oynayacam. sinirsiz, stressiz ali koç yönetimindeki fenerbahçe gibi göklerden gelen yardımlarla ilerleyip egomu rahatlatmak istiyorum.

  benimle fmrte key'i paylaşabilecek olan varmı? tarihte ilk kez bu sene cracklenmemesi de çok ilginç kodumun programının.