• 3
  --- alinti ---
  cola turka idman raporu: 4 mayıs 2009 pazartesi

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını florya metin oktay tesisleri’nde basın ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenmanla sürdürdü.

  teknik ekibimiz bülent korkmaz, cevat güler, utku yörükoğlu ve nezih ali boloğlu yönetiminde, saat 18.00’den itibaren jupp derwall sahasında yapılan antrenman ısınma çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde teknik bir çalışma yapılırken kaleciler ayrı çalıştırıldılar.

  volkan yaman, uğur uçar ve serkan kurtuluş bu antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştırıldılar.

  antrenman soğuma çalışmalarıyla tamamlandı. serkan çalık tedavisinin ardından salonda ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  sol kasığında ağrısı olan semih kaya tedavisinden sonra dinlendirildi. ayhan akman’ın sol dizindeki ağrısı nedeniyle yapılan tedavisine de devam edildi.

  shabani nonda’nın tedavisine sağlık merkezinde devam edildi. servet çetin ve gribal enfeksiyon geçiren aydın yılmaz ise bugün dinlendirildiler.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını 5 mayıs salı günü saat 11.00’de basın ve taraftara kapalı yapılacak bir antrenmanla sürdürecek.
  --- alinti ---

  galatasaray.org da florya günlüğünü ne zaman okusam bir değil en az beş sakat haberi okumaktayım. uzun zamandır da böyle. en son ne zaman tam kadro sakatsız bir şekilde antreman yapıldığını hatırlamıyorum. *