• 1
  https://twitter.com/.../1209524021114613765

  gece kuzuyu yeyip, sabah çobanla yas tutanların hikayesi bu. beşiktaş'ı hakemle yendiler şimdi destek veriyorlarmış gibi bizim üstümüze salmaya çalışacaklar. fatih terim'in pfdk'ya sevki, sırf bu sebepten. beşiktaş'ın gazını alma çabalarından kaynaklanıyor. çünkü biliyorlar yalnız kaldıklarında arslan köpeği boğacak. sürü halinde gezip, bizi sindireceklerini zanneden zavallı sürüleri.

  umuyorum açıklarlar ve biz bu sayede konyaspor maçının var kayıtlarını açıklatmak zorunda bırakırız bu ahlaksızları. çünkü o kayıtlar temiz olsa abdurrahim albayrak'ın bunca çağrısını göz ardı etmezler, sırf galatasaray'a sıkıntı olsun diye açıklarlardı. zorlu center'da ki kayıtları da açıklayın eliniz değmişken.
 • 4
  bir taşla iki kuş vurmuş oldular.

  kayıtların açıklanmayacağını biliyorlar. zaten kendileri ayarladı bunu perde arkasında. ancak toplum içinde buna destek verdikleri için hem beşiktaş'la düşmanlaşmadılar, hem de kayıtları korudular. ödleri kopuyor beşiktaş'la araları açılacak diye. çünkü öyle olursa gs-bjk ikilisiyle tek başlarına mücadele edemezler.