• 1
  ersun yanal’ a bile sorsanız bu ülkenin en büyük hocası fatih terim der. fakat bunlar öyle bir gaza gelmiş ki, ( gaz da değil aslında başka bir şey) ersun yanal’ ın fatih terim’ i daha önce kovdurduğunu (bkz: 2013-2014 sezonu) ve bu sezonda da kovduracağını sanıyorlar. bu ithamlara taraftarlarımız ise, ünal aysal ile aralarındaki sorunlar sebebiyle ayrıldığını, ayrıldığı günün bir öncesinde beşiktaş’ı geriden gelerek deplasmanda yendiğini, ve henüz ligin daha 5. haftası olduğu cevaplarını vermesine rağmen ısrarla bu algıları aynı şekilde sürdürüyorlar.

  hatta arttırıyorum, kendilerinin o dönem ki başkanı aziz yıldırım’ ın yönetimindeki bazı yöneticilerin, “ bizi ersun yanal değil fatih terim’ in gitmesi şampiyon yaptı. “ demeleri de cabası. ya arkadaş birbirinizi gazlıyorsunuz, sonra sezon sonu oluyor galatasaray şampiyon oluyor bu sefer de yok hakemler yok lobiler gibi bahanelere sığınıyorsunuz. ne çeşitsiniz anlamadım ki.
 • 2
  neredeyse hepsi canlı bahis siteleri desteklidir. kimisi sonradan reklam ve pr amaçlı destek almaktayken, kimisi kuruluşundan itibaren bu site kökenlidirler. profillerini ve tweetlerini incelediğiniz zaman gizliden ya da açık şekilde sitelerinin reklamlarını yaptıklarını görebilirsiniz. (bkz: money talks) hatta kimileri öyle organize şekildeler ki, aynı nick ve hesap isminin türevlerinde diğer takımların da kopyalarını yapmaktadırlar. ülkenin kıçı kırık tivitır fenomeni bile suni, yapay, gdolu.
 • 4
  tüm tweetleri şu şekildedir:

  --- alıntı ---

  (x konusu hakkında galatasaray ve fenerbahçe kıyas edilir)

  fenerbahçe
  -vır vır vır vır
  -vır vır vır
  -vır vır

  galatasaray
  -dır dır dır dır
  -dır dır dır
  -dır dır

  işte fenerbahçe'nin büyüklüğü. islam çupi çok haklıymış, fenerbahçe büyüklüğü kupa büyüklüğü falan değildir

  --- alıntı ---

  gündemdeki olaylar hakkında en az iki done bul,
  galatasaray ile fenerbahçe'yi yine osuruktan şeylerle karşılaştır,
  fenerbahçe'yi ne yap et üstün tut. mantık olmasına gerek yok.

  tebrikler, siz de artık en az 15 bin takipçili bir fenerbahçeli kanaat önderisiniz.