• 6537
  10 yıldır şampiyonluk göremedikleri için birçoğu kafayı yemiş. bu yüzden güdülmeye muhtaçlar. yalı çocuğu ve yönetimi ise bu kafayı yiyen topluluk kendilerine karşı isyan etmesin diye her daim hedef şaşırtıyor, iftiralar atıyor, sahte düşmanlar yaratıyor, yani bu topluluğu kelimenin tam anlamıyla güdüyor.

  ülkesinde yeraltı madenleri olmasına rağmen "dış güçler madenleri çıkarmamıza izin vermiyor" diyen bürokratlar, kendi vatandaşlarını seçmenlerini nasıl aptal yerine koyuyorsa, yalı çocuğu ve yönetimi de aynı şekilde fener taraftarını aptal yerine koyuyor. bunların son marifetini yazmaya geldim.

  15 nisan 2024 alanyaspor galatasaray maçından önce fener lig lideri oldu ve liderliği bırakmayacaklarını düşünüyorlardı ancak okan hoca bu oyunu bozdu.

  fener lider olamadığı için, yalı çocuğu ve yönetimi ise taraftarlarını aptal yerine koyacak bir başka planı devreye soktu. bu zaten bir süredir dillendiriliyordu ama artık etkisini daha çok aptala ulaştırmayı başardılar. mevzu da şu, galatasaray oyuncuları her bilmem kaç faul karşılığında sadece 1 sarı kart görüyormuş, fener ise daha az faul karşılığında sarı kart görüyormuş. alın işte zaten kafayı yemiş ve çıldırmış olan fener taraftarının kafasını karıştırıp aptal yerine koymaya devam ediyorlar. bu istatistiğin arkasındaki sebepler de yok ha. bizim topla oynama yüzdemiz daha fazla, topu tutuyoruz, pas yapıyoruz, savunmamız çok iyi, muslera başlığında clean sheet istatistiği yenilendi bakın, fener savunması sezon başında iyiydi sonra folloş oldu. sen iyi top oynamazsan, rakibi kaçırırsan, oyuncuların kazma ise tabi ki sarı kart görürsün. kaldı ki takımda katil ruhlu oyuncular var, sahada döner tekme atan oyuncusu var, hakemi tehdit eden oyuncusu var, bunlar elbette daha çok sarı kart görecek çünkü camia olarak zaten büyük sıçmışsınız ve hepiniz gerginsiniz. istatistiğin ardındaki sebepleri analiz etmeden ağlıyorlar şimdi ekşi sözlükte ve twitterda. ağlayın ulan ağlayın, zırlayın, kıskanın, hasedinizden çatlayın.

  hatırlarsanız şımarık ve küstah yalı çocuğu daha önce son 4-5 sezonun mu ne toplam puan durumunu paylaşıp mağduriyet kasarak kendi taraftarını yine aptal yerine koymuştu. neymiş, son 4-5 sezonda en çok puan toplayıp şampiyon olamamışlar. o zaman da taşak geçmiştim.

  kendi gündemlerinden sıkılıp bu sözlükte bu satırları okuyan fenerliler mutlaka vardır. abicim bakın aptal olmayın, kendinizi aptal yerine koydurmayın, puan durumuymuş, faul sarı kartmış bunlar hep olası bir başarısızlığı gölgelemek için manipüle edilen istatistiklerdir. illa isyan edecekseniz gerçekte olmayan hayali düşmanlara değil gerçek düşmanınıza isyan edin, yalı çocuğuna yani.
 • 6538
  puan kaybetmeyen; defansif anlamda duvar ören ve en arkada muslera ile güven veren, orta sahada sakatlık yaşamadan ve ileri uçlarda çoklu seçenekleriyle oynayan; strateji bilen okan buruk’ça oynatılan galatasaray’ımızı gördükçe ümitleri kesilen rakip takım taraftarı.

  beklemeyin. o gemi gelmez. serdar ali çelikler’in bir sözü var: “galatasaray ile son 5-6 haftaya kafa kafaya girersen, galatasaray’ın dinamikleri öyle bir devreye girer ki. hem de nasıl kenetlenir”

  burayı okuyan rakip taraftarların tamamına yazıyorum bunu da: bakınız galatasaray olarak biz bu yollardan çok geçtik. bu yolları çok iyi biliriz. bırakın 2 puan önde olmayı 3 puan da geride olalım. farketmez. ali sami yen’de bu sezon bizi yenen tek takım var bayern münchen. ya bayern’den daha iyi bir takımsınızdır, gelir kazanırsınız ki birşey demeyiz yada ‘mayısların neden galatasaray’ın’ olduğunu canlı izleyebilirsiniz.

  galatasaray’ım dışında bayern münchen’den yeryüzünde iyi olan takım varsa -bence yok da işte- şampiyonlar ligi finallerinde mücadele ediyorlar.

  karnımız aç, çok geç kalmayın. aslan’ın galibiyete ihtiyacı var.
App Store'dan indirin Google Play'den alın