• 8730
  yaptıklarının bedelini faiziyle ödemeyi seven kulüp.
  * 2006 yılında anelka, nobre eliyle gol atar, birçok maçta hakem hatasıyla 3 puanı alırlar. tam yanlarına kaldı derken, son hafta travmatik şekilde şampiyonluğu kaybeder.(bkz: denizlispor)
  * 2011 yılında şikeden küme düşmesi gerekirken, düşürülmez. 1 sezon alt lige oynayıp daha güçlü dönebilecekken bunu yapmaz. bedel olarak, son 13 yılda sadece 1 şampiyonluk kazanır(2014). kadıköy'de galatasaray kupa kaldırır. 15 sene şampiyonlar ligine gidemez.
  * galatasaray'ı doğrayan ali palabıyık'a sahip çıkarlar, o ali palabıyık kritik bir zamanda adana'da fenerbahçe'yi doğrar.
  * galatasaray var hakemlerinden şikayetçi olurken, bunlar bildiri yayınlar, "hakemler de insandır hata yapabilir" diye hakemlerin avukatlığını yaparlar, sonra hakemlerden en çok onlar şikayetçi olur, onlar ağlar.
  * hakeme küfür eden fred, normalde daha fazla ceza alması gerekirken, en alt sınırdan ceza alıp , tahkimle indirim alır. süper kupa maçında oynaması sağlanır, fakat fred o maça ne arabistan'da ne urfa'da asla çıkamaz (gerçi hiçbiri çıkmadı)
  * jayden osterwolde lig tarihinin en büyük cezasını alması, hatta tutuklanması gerekirken 1 maç ceza alır. fakat kendisi sakatlanır ve sezonu kapatır.
  * güya olympiakos maçını bahane edip süper kupaya çıkmazlar. hem süper kupa bedavaya gider hem de avrupa'dan elenirler.
  * ilahi adalet öyle bir noktaya geldi ki, penaltı atsın diye 120. dakika oyuna sokulan bonucci'nin penaltı kaçırmasıyla elendiler. oysa ki önceki penaltıyı olympiakos atsa zaten biterdi ama böyle daha acı verici oldu*

  vs vs. daha yazılacak çok şey var fakat uzatmak istemiyorum.
  gelelim faiziyle ödenecek kalan taksitlere;
  * yabancı hakem yabancı hakem diye algıya başladılar, başarısızlığın sebebi buymuş gibi. yabancı hakemin bariz bir hatasıyla puan kaybedecekler
  * osayi samuel ceza almadı ya, kritik bir yerde telafisi olmayan bir hata yapacak
  * normalde sivas maçını düşünerek fred, irfan oyundan çıktı ya, sivas'ta da puan kaybederseler şaşırmayın (bülent uyguna rağmen)

  bu takım, günahlarının bedelini mutlaka ödeyecek. adil bir şekilde ödemediği sürece, katmerli faiziyle ödediği için ağlamaya da devam edecek.
  (bkz: kalk appi allah'ın dediği olur)
 • 8731
  23-24 sezonunda adam gibi karşılaştığı takımlar twente ve galatasaray olan takım. twente'yi kırmızı kart ile elediler. galatasaray'a sahalarında isabetli şut atamadılar. olympiakos falan bizim ligde ilk 5'e giremez. ona rağmen danimarka dördüncüsünden 6 yediler, bulgar takımına yenildiler. ligde bizim güle oynaya yendiğimiz takımları penaltı + kırmızı kartlarla yendiler.

  işin özeti 23-24 sezonunda hayal dünyasında yaşadılar, yaşıyorlar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın