• 2
  ya yeter bırakın bu geyiği artık. her kuşu öptük sıra tezahütarlara geldi.
  senin takımın mal ise her şey hikaye. daha geçen hafta ankaragücü’nün elini kolunu sallayarak 3 attığı takıma 2-0 öndeyken maç veriyosan bunların hepsi bahane.

  o halde geçen hafta malatya’da bize 2-0 öndeyken demediğini bırakmadı üç üç havalarda uçuştu biz neden hırslanmadık maçı çeviremedik.
  yine bu sezon trabzon dört dört diye bağırdı, her sene böyle cimbom’a böyle bağırdı. neden dönmedi maç?
 • 3
  (bkz: 2 kasım 2018 galatasaray fenerbahçe maçı) sebebiyle hepimiz üzgünüz, tamamen teslim olmuş ve 2 - 0 bitse razı bir fenerbahçe'yi farkı daha da açabilecekken keyfimizin içine edilmesi ve 3 puanı kaybetmemiz yüzünden mutsuzuz.

  fakat bir gerçek var o da sıralamada 11 maç 10 puan. bu sene lig mücadele olarak çok zorlu, kalite eksikliğini herkes sahada fiziksel boğuşma ve fiziksel efor ile gidermeye çalışıyor. fenerbahçe futbol takımında kaçak güreşen çok, jailson frey ve daha niceleri bu horoz döğüşünde kazanamaz.

  bu kadroya fazla bir oyuncu da alamazlar çünkü sadece 3 teknik adama milyonlarca euro ödüyorlar, kilitlendiler.

  bu arda bir (bkz: koç holding boykotu) düşünülebilir bireysel olarak. araç, finans, hizmet,petrol hepsinin alternatifi var.

  arkadaşlar süpriz olursa düşmeleri yüksek ihtimal, süpriz olmaz ise 8 - 15 arası kalırlar. ligin 1/3'ü bitti ve ligde kalma puanı olan 36 'nın 2 puan gerisindeler şu anki performanslarıyla.

  hepimiz ittirilerek toparlarlar diye düşünüyor ama bursa maçında haksız 2 puan, başakşehir maçında 1 puan ve bizim maçımızda 1 puan aldılar. 7 puandaydılar şu anda düzgün hakemler olsa idi.

  bakalım ne olacak halleri, lige tatlı bir alt sıra heyecanı getirdiler :)
 • 4
  2 kasım 2018'de sonucu ve favorisi hiçbir zaman belli olmayan bir derbi maçı sonucu berabere kalmamız bu şerefsizlerin kümeye doğru yol aldıkları gerçeğini değiştirmez. ayrıca söz konusu maçta comeback yememiz bu 2 kelime sayesinde değil takımın gevşekliği ve hakemlerin aldıkları talimatlar sonucu olmuştur.

  doğru slogan. hatta ben de burdan söylüyorum;

  (bkz: fetöbahçe kümeye)