• 1
  (bkz: #2667491)

  kendisi galatasaraylı ya da değil, bunu ben ispatlayamam.

  ancak gözleri gören her insan 11 mayıs 2019 çaykur rizespor galatasaray maçı'nda onyekuru'nun ayak sırtına temas olduğunu görür.

  kaldı ki onyekuru böyle kendini yalandan yere atan bir adam olmadı asla.
  maç sonu röportajında da ayağına darbe aldığını ve %100 penaltı olduğunu söyledi.

  buna rağmen sen çıkıp aksini söylüyorsan ya galatasaray'lı değilsin ya da algı kasıp dikkat çekmeye çalışan bir psikolojik hastasın.
 • 3
  --- alıntı ---

  --- alıntı ---

  belli ki halil umutun kulağına bu haftaki maçtan önce bir şeyler fısıldanmış beşiktaşı üzmesin diye. bütün takdir haklarını istinasız beşiktaştan yana kullandı.

  açıkçası burağın sarı görüp görmemesi önemli değil. fatih terim kendisinin ciğerini biliyor. çok büyük bir futbol şansı olmazsa galatasaraya gol atabileceğini düşünmüyorum.

  asıl mesele şu ki yarınki maçta bu sezon defalarca olduğu gibi puanımızın çalınma operasyonu bu arkadaş vasıtasıyla yapılırsa ortalığı ayağa kaldırmayan bu adama düdüğünü astırmayan yönetime yazıklar olsun.

  diğer takımlar üzülmesin ama galatasarayın aleyhine ne kadar karar verilebiliyorsa verilsin. yok öyle yağma. bu adam bu işten para kazanıyorsa adaletli yönetmek zorundadır.

  tanım:yarın ki maçımızda 30 milyonun gözünün üzerinde olacağı, daha önce verdiği kararlarla gazete manşetlerine kartal pençesiyle kapak olmuş hakem.
  --- alıntı ---

  --- alıntı ---

  --- alıntı ---

  --- alıntı ---
  galatasarayın birkaç hafta önce lime lime doğrandığı fenerbahçe derbisinin var hakemini bu hafta galatasarayın bir başka derbi maçına atamış kurum.

  ya arkadaş hadi tamam fenerbahçenin golündeki faul için vara çağırmış olsun ali palabıyık denen şahsiyet vara gelmemiş olsun.

  peki mehmet topalın ceza alanı içerisinde cagne'ye yaptığı kündede vara çağırmayan yada linnesin göğsüne gelen tekmede ya avantaja bıraktın ama direk kırmızı kartlık bir pozisyon olabilir gel bak demeyen bu adam değil mi ?

  valla ben artık hakemler hakkında konuşmaktan da yorum yapmaktan da acaba bu hafta hakkımızı yiyecekler mi diye düşünmekten de bıktım. ne hali varsa görsün böyle lig.
  --- alıntı ---

  --- alıntı ---

  yukarıda mete kalkavan ve merkez hakem kurulu başlığına yazdığı entryler görülebilecek, galatasarayın haksızlığa uğradığını düşündüğünde çıkıp yazmakta bir beis görmeyen yazar. ama bir pozisyonda penaltı olmadığını düşündüğü için hakkında psikolojik hasta yazabilecek saygısızları üstüne çekmiştir.