• 2
  taraftar adam gibi islerini yapip su takimi duzgun bir futbol kulubu yapmalarini, avrupa kupalarinda basari kazanmalarini bekliyor, koca koca adamlar basin onunda yoktan yere birbirine girip kulubu tekrar ve tekrar kaosa surukluyor. arda turan mevzusu ozelinde yonetim %100 haklidir, fatih hoca da yonetimdeki insanlarin alayinin toplamindan daha fazla galatasaraylidir ve bu kulube hizmet etmistir, ama bunlarin zerre onemi yok. ulan isiniz adam gibi durup su kulubu yonetmek, futbol oynatmak. yetti anasini satiyim su aptalliklar, yok federasyona salla, yok ali kocla kavga et, yok birbirine gir, saha icinde bir gram ilerleme yok, ekonomik olarak bir gram ilerleme yok. eger su gelinen noktada adam gibi sakinlesip barisamayacaklarsa, biri degil ikisi birden defolup gitsin...
 • 3
  - mustafa cengiz, fatih hocanin getirdigi basarilari maddi olarak iyi degerlendirebilen bir yonetim kurdu ve o yonetimin baskani.

  - fatih terim, mustafa cengiz gibi, nadiren denk geldigimiz "basarili ve ekonomik" bir baskanla yasamanin cesitli avantajlarini yasiyor.

  bugune kadar mustafa cengiz, fatih terimi hep basinin ustunde tasidi, en azindan basinda boyle dile getirdi. hocamiz da hocamiz dedi, baska bir sey demedi. anack arda turan olayinda bu degisti. ve baskan'in hakli olduguna inaniyorum.

  bu iki insan da galatasaray icin cok degerli ve uzun yillar birlikte calismasi gereken bir ikili. birlikte cok daha fazla basari getirecekler bize.

  fatih terim, ara sira kendisini kulupten ve baskandan buyuk gorme hatasini yapiyor, yine yapti. ancak bu sefer ipler kopma noktasina gelmedi. bize soz verdigi gibi, bu sefer atina binip uzaklasmadi. umarim bunu uzun vadeli bir savasa donusturup eninde sonunda patlamaz.

  baskan da bunu onore edip, arada ki buzlari eritmeli ve koordineli bir sekilde calismaya devam etmeliler.
 • 4
  bu kulubün başkanı fatih terim olsa, teknik direktörü çok başarılı bir x kişisi olsa ve başkan terim'in istemediği bir futbolcu için yarım sezon her fırsatta konuşup dursa, sonunda başkan terim geri adım atmaz, teknik direktör ile yolları ayrırır ve basın karşısına çıkıp bir bildiğimiz var, taraftarımız sabır göstersin derdi.

  mustafa başkan ise kulüp geleceği açısından, ortalık toz duman olmasın diye, deyim yerinde ise tükürdüğünü yalayarak adam arda turanı transfer etmiştir.

  fatih terim'i çok severim ancak egolu biri olduğu gerçeğini de kabul ederim, kulube gençleri kazandırmak yerine adamları almak için kaos yaratıldı, nedeni ise sadece kişisel...

  benim hakkım sana helal olsun mustafa başkan...

  bu arada benim galatasaraylığım bir adam için ne biter ne askıya alınır ancak genç yetenekler yerine böyle adamları kulube doldurmak için kavgaya devam edersek galatasaray kulubü ne yazık ki bir gün biter...