• 1
  üzülerek bu başlığı galatasaray sözlükte açmak zorunda hissettim kendimi.
  (bkz: 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı)
  ilgili maç sonrası fatih terim düşmanlarının kini gün yüzüne çıkmış oldu.
  kendisini eleştirenleri anlıyorum ve ben de oyuncu değişiklikleri konusunda kendisini eleştiriyorum.
  fakaaaaaat, bu oyuncu değişiklikleri haksız yere 1-1 e gelen golü yedikten sonra oldu.
  rakibin 3 oyuncusu kırmızı görmeli. sadece 1 kırmızı gördü o da olabildiğince isteksizce. yediğimiz gol öncesi rakibin yüzde bir milyon faulü var ama hakeme göre yok. tüm bunlar gözler önünde oluyor ama maç fatih terime yazıyor bazı renktaşlarımıza göre.
  terim kini öyle bir baskın ki fatih terimin başında olduğu galatasarayın başarılı olması bazı renktaşlarımıza çekici gelmiyor anladığım kadarıyla.
  şu anda ali palabıyık denen itoğlu itin dünyasını başına yıkıp kamuoyu oluşturmamız gerekirken terim kinini bazı yazarlarımız körüklüyor.
  yahu rıdvan bile hakem çok kötüydü diyor ama benim renktaşlarım maç terime yazar diyor.
  utanarak , üzülerek bu başlığı açıyorum. belki bazı arkadaşlarım biraz silkinir diye.
 • 4
  olmayan kindir*. hocayı eleştiren herkes hocadan nefret etmiyor. bunu anladığınız gün galatasaray devrimi gerçekleşecek. ne yazık ki böyle azla yetinen, kısır futbolu eleştirmeyen, biat kültürüne sadık taraftarlar, galatasaray’ın ileriye gitmesinin önündeki en büyük engel. fatih hocayı eleştiren herkese etiket yapıştırmakta vazgeçin. eleştiriyoruz çünkü hataları var. zamanında aldığı şampiyonlukların başarıların bununla ne ilgisi var? kendisi bu kulüp için her daim efsanedir. bunun aksini söyleyen de yok zaten. fakat siz hatalarını savundukça, hoca bu hataları tekrarlamaya devam ediyor. hakaret içermeyen, kişiliğe saldırmayan hiçbir eleştiriden korkmayın. yanlış bir şey yok bunda. hocanın en bariz hatalarını bari savunmayın artık. yanlışı doğru göstermeyin.
 • 5
  benim gibi düşünmüyorsan haksızsın, sevdiklerimizi hiçbir koşulda eleştiremezsin zihniyetinin ürünü yanılsamadır.
  "ya bendensin ya hainsin" son yılların popüler mottosu zaten.
  terimi sevdiğimi eski entrylerde görebilirsiniz ama bir zahmet o da takıma futbol oynatacak. bu kadar net. bu takım atak yapmayı da bilmiyor savunmayı da. mariano, fernando, belhanda, feghouli, diagne gibi adamlar hadi form olarak düşük olsunlar da bir plan dahilinde oynayamayacak kadar kötü ve yeteneksiz adamlar değiller. bir çare bulunmalı bir an evvel.