• 1
  tanıdığım en psikopat galatasaray taraftarıdır. galatasaray'ın maçı kazanması için yapmayacağı totemler, adaklar yoktur. özellikle beraber gittiğimiz bir kadıköy deplasmanında * sağ salim evime girdiğim için şükretmişimdir. adam belanın sözlükteki tanımıdır. bu arada bu sezon güney tribününde bizimle beraber olacaktır. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...
 • 3
  sözlüğe hoş gelerek sonunda muradına erecek olan, hayatımda gördüğüm en hasta galatasaraylılardan biri olan çaylak. yaptığı totemler dillere destandır. ama bilmediği şudur ki o totemlerle maç kazanıyo olsak oynadığımız her maçı kazanır namağlup şampiyonlar ligi şampiyonu olurduk. henüz benden dolayı beraber bir tribün maceramız olamadı lakin dışarıda izlediğimiz maçlardaki hikayelerin bini bir paradır. 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı'nı bağdat caddesinde fenerlilerin ful olduğu bir mekanda galatasaray formasıyla gerine gerine izlemiş bir ruh hastasıdır. tüm bunların yanında dünya iyisidir, en zor anınızda gelir yanınızda olur, cebinde 10 lira varsa ve sizin de ihtiyacınız varsa, eve yürüyerek dönme pahasına o parayı size verecek kadar yüce gönüllüdür ama söyleyeceği bir şey varsa da lafını esirgemez, hak edene hak ettiğini verir, cevabını yapıştırır. umarım yazarlığı da insanlığına benzer ki imlaya dikkat ettiği sürece bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.
 • 5
  şöyle bir entry'i silinmesine rağmen tekrardan kopyala-yapıştır usulü ile girmiş olan yazar.

  --- alıntı ---

  fatih terim olmasa şimdi hala ya tinercileri çekiyorduk ya da başakcity 2 kere şampiyon olmuştu. arda turan üzerinden fatih terim'e sallamayı boş geçmiyorsunuz! şampiyon olunca fatih terim teknik direktör diye eminim ki hırsınızdan sevinmemişsinizdir.

  sizlere hamza hamzaoğlu, prendelli yakışır. kesinlikle fatih terim gelmemeliydi haklısınız!

  --- alıntı ---

  bu entry önceki entry'lere cevap niteliğinde ve forum tarzı entry sınıfına giriyor ve siliniyor. üstteki entrynin* yazarı da ben olunca faşist moderatörler laf yetiştiremeyince blokladı gibi bir dönüş oluyor.

  cezalı olarak görünüyor, muhtemelen moderasyondan başka biri ben bu entryi yazana kadar ceza verdi kendisine. bu entryi yazma sebebim de kendisini linç ettirmek değil, yanlış anlaşılmasın. ya da bunu bugüne kadar yapan ilk ve tek yazar gibi bir muamele yapacak da değilim.

  ancak böyle böyle nüans ve anlayış farkları yüzünden pek çok yazarı kaybetmek zorunda kalıyoruz. hem kırgınlıklar oluyor hem de insanlar bir şekilde var olmak istedikleri sözlükten mahrum kalıyor.

  bugüne kadar birkaç entry ile bunu anlatmaya çalışmıştım ama ilk defa hem bunu yazma niyetim varken sıcağı sıcağına bir olay denk geldiği için yazmak istedim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!