• 1
  tanıdığım en psikopat galatasaray taraftarıdır. galatasaray'ın maçı kazanması için yapmayacağı totemler, adaklar yoktur. özellikle beraber gittiğimiz bir kadıköy deplasmanında * sağ salim evime girdiğim için şükretmişimdir. adam belanın sözlükteki tanımıdır. bu arada bu sezon güney tribününde bizimle beraber olacaktır. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...
 • 3
  sözlüğe hoş gelerek sonunda muradına erecek olan, hayatımda gördüğüm en hasta galatasaraylılardan biri olan çaylak. yaptığı totemler dillere destandır. ama bilmediği şudur ki o totemlerle maç kazanıyo olsak oynadığımız her maçı kazanır namağlup şampiyonlar ligi şampiyonu olurduk. henüz benden dolayı beraber bir tribün maceramız olamadı lakin dışarıda izlediğimiz maçlardaki hikayelerin bini bir paradır. 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı'nı bağdat caddesinde fenerlilerin ful olduğu bir mekanda galatasaray formasıyla gerine gerine izlemiş bir ruh hastasıdır. tüm bunların yanında dünya iyisidir, en zor anınızda gelir yanınızda olur, cebinde 10 lira varsa ve sizin de ihtiyacınız varsa, eve yürüyerek dönme pahasına o parayı size verecek kadar yüce gönüllüdür ama söyleyeceği bir şey varsa da lafını esirgemez, hak edene hak ettiğini verir, cevabını yapıştırır. umarım yazarlığı da insanlığına benzer ki imlaya dikkat ettiği sürece bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.
 • 4
  sözlüğe hoş gelmiş yazar.

  belirli aralıklarla başlığında kendisinin ne çılgın bir galatasaraylı olduğunu, neler yaptığını, nüfus cüzdanı seri numarası, kütüğü, mesleği, son 3 yılda ki gelir ortalaması vs her şey öğreneceğiz sanırım.

  dünyanın en iyi ve çılgın galatasaray taraftarı imiş. hoş gelmiş.