• 2
  erman gönülşen’in fanatik bir fenerbahçe taraftarı olduğu o kadar net ki, şahsiyetsiz adam; trt spor’da, önce sinan gümüş’ün galatasaray’ın teklifine rağmen fenerbahçe’yi tercih ettiğini iddia etti, sonra da kasımpaşa ve fenerbahçe arasındaki mame thiam transferini, yine fanatik fenerbahçe muhabiri yağız sabuncuoğlu’ndan daha fazla yıkayıp yağladı. neymiş efendim kasımpaşa, thiam’ı bonservissiz transfer etmişmiş de bonservissiz vermesi normalmiş. öyle bir gerekçe gösteriyor ki bütün kargalar poposuyla gülüyor.

  thiam’ın transferinin şaibeli olduğunu ise beşiktaş muhabiri tuna akdemir ima ediyor. bu trt spor müdürü çok allahsız bir fanatik belli ki. hangi takımı tuttuğunu bilmiyorum ama galatasaray düşmanı olduğu çok açık. gerek program yaptırdığı yorumcular gerekse muhabirlerin tamamına yakını galatasaray düşmanı. galatasaray muhabiri dahil.

  erman gönülşen, nevzat dindar gibi muhabirlerin değiştirilmesi için baskı yapılması gerektiğini düşünüyorum. bu ahlaksızlar galatasaray adına ekranlara çıkıyorlar ama galatasaray’a saldırıyorlar. (ali naci küçük ve savaş çorlu da aynı şekilde diyebilirim.)
 • 3
  şöyle adamları allah aşkına nerden buluyor trt gibi bir kurum hayret ediyorum. bilenler bilir dışarıdan bu kuruma girmesi çok çetrefilli bir yolculuktur sınavlardan sınava girersiniz 1500 kişi ile görüştürürler en sonda ise olumsuz yanıtını alırsınız genellikle. bu arkadaş kimin torpili ile girdiyse artık bilemiyorum.

  bu arkadaş bugün şöyle bir tweet atmış, galatasaray sinan gümüş'ü istemesine rağmen o fenerbahçe'yi seçti minvalinde bir tweet. böyle bir sallamasyon haber olmasını geç ulan sen galatasaray muhabirisin galatasaray'ı yermek ne ? ne senin amacın zaten medyanın gazı ile yok mensah'ı istedi alamadı yok mert hakan'ı istedi alamadı haberlerini herg ün gözümüzün önüne sokarken bu beyefendi bir de araya sinan gümüş'ü pompalıyor onu da geçtim fenerbahçe'nin thiam transferini fenerbahçe'li muhabirlerden daha çok güzelliyor.

  acilen kendisinin akreditesi iptal edilip yerine galatasaray'ı evren turhan gibi savunan değil ama sadece hakkını veren bir muhabir getirilmesi gerekmektedir. hayır transfer haberlerinde de öyle bir tane kendi duyumu yok twitter'dan topladığı bilgileri hep görüşmeler devam ediyor, galatasaray orta sahaya transfer yapacak diye haberler veriyor, yapma ya... ne güzel bilgiler öğrenip gelmiş beyefendimiz baya emek harcıyor bu işe cidden.
 • 4
  2020-2021 yaz transfer döneminde trtspor kanalında çıkmaya başlayan muhabir. belki daha önceden de vardı da ben ismini ilk defa bu sene duydum. bu dönemde söylediği oyuncuları sözlük üzerinden takip ettim. her söylediği oyuncu ile ilgili de başlık açıldı muhtemelen. ve bu sürede adamın söylediği oyuncuların çoğuna teklif dahi yapmadık. şimdi de halil akbunar ismini ortaya atmış.

  galatasaray'ın kanatta kullandığı ve kullanabileceği oyuncular:
  sofiane feghouli
  ryan babel
  jesse sekidika
  emre kılınç
  arda turan
  muhammed kerem aktürkoğlu
  ömer bayram
  yunus akgün
  jimmy durmaz
  oğulcan çağlayan
  adem büyük
  ali yavuz kol
  hatta martin linnes bile kanat olarak oynadı 1-2 maç olsa da.

  bu kadar oyuncu varken neden halil'i almak isteyelim? bu oyuncuların yapamadığı neyi halil yapacak?

  adam muhtemelen galatasaray muhabiri bulamadıkları için işe alınmış ve kulüple de gram alakası yok. işini de doğru düzgün yapmıyor ve uzun süre etrafta bir isim çıkmayınca böyle sallama haberler yapıyor. çünkü muhtemelen transfer haberi veremeyince ekranda daha az kalıyor ya da taraftarlardan baskı yiyor.

  tüm bu sebeplerden de bu kişinin söylediği şeyleri ciddiye almamak lazım. hatta çoğu galatasaray muhabirinin söylediği şeyi ciddiye almamak lazım. adamlar yıllardır aynı şeyleri yapıyor ama biz de inatla onları ciddiye alıp tartışıyoruz. bundan sonra yapacağımız muhtemelen 2 orta saha transferi var. biraz sakin olup bekleyelim, görelim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!