• 4607
    hocanın basketbol şubemizin başında olduğu dönemi iyi hatırlamak lazım.

    evet ultraslan son dönemde kendisini hiç desteklemedi, hatta köstek de oldu ama ergin ataman'ı yediler diyecek kadar güç atfetmemek lazım bunlara. bu grubun dışında da ciddi eleştiri vardı. hatta başlığında gerilere gidip o dönemleri okuyabilirsiniz, hocanın büyük bütçeleri yönetmek için yeterli olmadığı bile söyleniyordu. bugünden bakınca tabi konuşmak kolay oluyor ama o gün işler öyle değildi.

    galatasaray'da başarısızlık her zaman cezalandırılır. ergin hoca son sezonunda başarısızdı ve gitti. asıl sorun ondan sonra başladı, hocanın gidişinin ardından gelen her yönetim şubeye üvey evlat muamelesi yaptı. bu olmamış olsaydı kendisiyle yolumuz tekrardan kesişirdi buna eminim.

    ek olarak şu da var tabi, 1 sezon daha sabredilseydi ultraslan belasını temizlerdi salondan. öyle ki basketbol takımımızı çok sevmeme rağmen sırf bu grup yüzünden salona gidesim gelmiyordu.

    şöyle bitireyim, hocanın bir daha galatasaray basketbol takımını yöneteceğine ihtimal vermiyorum. çünkü basketbol şubemizin ayağa kalkacağına dair hiçbir ümidim kalmadı. kapanma ihtimali şahlanma ihtimalinden çok daha yüksek geliyor bana. ama eminim ki ergin ataman bir şekilde tekrardan camiasına katılacak, ne şekilde olacak hep beraber göreceğiz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın