resim
Erden Timur
Görev:As Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 3188
  mesela su ile çalışan bir araba yaptın, harbi harbi çalışıyor ama bunu kimseye yedirmezler, çünkü ortada müthiş bir pazar var. sen su ile çalışan araba yaptın ama fosil yakıtı ile çalışan arabalar, bunların yedek parçaları, benzin istasyonları falan derken kimseye o icadı yaptırtmazlar.

  kendisi de bizim için bir mucittir. yaptıkları, yapacakları, projeleri,açıklamaları vs. ile kalitesini belli etmiştir.

  takımda olan dünya yıldızları bunun birer göstergesidir. kimse icardi'yi o yaşında buraya getirip sözleşme imzalatamazdı, hakim ziyech gibi bir adamı o şartlarla buraya getiremezdi. tete gibi zamanın wonderkid adayını yine bedava buraya getiremezdi ki birde zaha gibi bir adam var, ingiltere dışına çıkmamış ömrü tek takımda geçmiş taraftarın gözbebeği adamı tuttu getirdi kolundan resmen. zaniola, angelinho'yu falan saymıyorum, kerem demirbay gibi bundan 2 sene önceki galatasaray yönetiminin belki de yıldız transfer diye lanse edeceği adamı sıradan bir oyuncu gibi buraya getirdi, transferin son günü davinson sanchez mina ve her ne kadar bekleneni veremese de ndombele gibi iki oyuncuyu takıma kattı.

  bu adam millet tarafından tabi ki istenmeyecek çünkü onların yapabileceklerinden fersah fersah fazlasını yaptı, bütün yeni neslin diline, yüreğine galatasaray sevgisini kattı ve bunları yaparken sadece galatasaray markasını gerektiği gibi kullanarak yaptı, uzun yıllardır kimsenin yapamadığını yaptı.

  şimdi hem bizim marka değerimizi düşüren, hem de kendi bir anda gündemden düşen sözde galatasaray'lı olan bütün galatasaray düşmanları; alayınıza inat erden timur.
 • 3189
  öyle bir takımımız var ki her yerde ciddi potansiyelli oyuncumuz var.
  tete, zaha, ziyech, icardi, barış alper yılmaz, kerem aktürkoğlu, torreria, boey vs vs...
  her birinin abartısız söylüyorum her birinin yeri bir şekilde dolar. zaman alabilir ama dolar.
  fakat küstürülürse bir daha yerinin dolacağına inanmadığım bir adam var erden timur.
  yeri dolmaz. lütfen tüm yönetimleri düşünün ve zihninizden geçirin süzgeçleri, hataları, söylemleri, çaresizlikleri, fiyaskoları, başarısızlıkları vs.
  sonra erden timur'un sayesinde kurduğumuz takıma bakın.
  bu adam yalnız bırakılmamalı. sahip çıkmalıyız. arkasında durmalıyız.
  hep diyorum bir yerlerde keşke görsem de boynuna sarılıp, abi senin için bir şeyler yapabilir miyim. demek isterim. benim sevdiğime, değer verdiğime o kadar güzel sahip çıkıp, koruyup bir o kadar güzel de iş yapıyor ki... sarılasım var be abi sadece sarılasım ve abiiii diyesim var.
 • 3192
  galatasaray türkiye'nin bayerni olmak üzere kapıyı ardına kadar araladı ve şu an eşik atlamak üzere. son 31 yılda 15 şampiyonluk ile aslında bir nevi bayern olmuşuz. şimdi sıra 8-10 senelik bir dominasyonda. bunu başarabilmek için lider de hazır.

  yıllardır bizi aşağıya çekmeye çalışan şer odaklarını bir darbe ile iyice aşağı itme şansını yakaladık. tehlikenin farkında olanlar inim inim inliyor.

  arkanda milyonlarca taraftarın var başkan. ali koç, şürekâsı hatta içimizdeki irlandalılar istedikleri kadar boş yapsın.

  galatasaray'da 2. adamlar hep önemlidir. kağıt üzerinde as başkan olsa da fiili olarak galatasaray başkanı diyebileceğimiz, winner kadro inşa eden ve gelecek vadeden yöneticimiz.

  bu takım bu sene de şampiyon dediğinden beri ayarı kaçanların hedefi. bu takım bu sene de şampiyon inşallah. bir yere gitmek yok.
 • 3193
  galatasaray kötüyken elini taşın altına koyan aslan gibi yönetici. şimdi işler iyi olup kulüp düzlüğe çıkınca akbaba gibi dört bir koldan kendisine saldırılıyor.

  dursun özbek, erden timur olmazsa bir hiç. bunu geçtiğimiz yıllarda kulübü nasıl yönettiğine bakarak anlayabilirsiniz. seçilme nedeni de, o koltukta o kadar oturabilmesi de erden timur sayesinde. ama bunu göremeyecek kadar kör ve liseci zihniyette olduğu için "erden timur'a rağmen" hamleler yapma arayışında şu sıralarda.

  camiayı birlikte tutacak ve en tepede abilik yapacak birisi, işler düzelince bu şekilde davranıyorsa da ne bir daha erden timur kendisi ile çalışır ne de bir daha seçilebilir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın