• trabzon'lu köşe yazarı ve futbol yorumcusu. bana göre basında gerçek manada samimi olan birinci insan. tvnet'de 4x4 futbol adlı programda konuşuyordu.

  https://www.youtube.com/watch?v=H5Z0NmHqc3A

  bu da konuk olduğu bir program. futbol tarihi ve sosyolojisi açısından harika bir program olmuş. futbolun 150 sene önceden çok daha geriye farklı coğrafyalarda küçük küçük var olduğunu duymak ayrı bir keyifti onuda söylemem gerek.

  hep bir sözü vardır. "ben trabzonspor'luyum, trabzonspor'cu değilim." diye.
 • iyidir hoştur, güzel yorum yapar ama sanki bazen işine gelince piyasadaki adamlara benziyor.
  https://www.youtube.com/watch?v=RJAsrtB0BfE
  burada 14:20'den sonra oğulcan'ın rizespor'dan ayrışılının profesyonelce olmadığı vurguluyor yanındaki tanımadığım diğer bir yorumcu da destek veriyor.

  ama oyuncu sözleşmesinin sonuna kadar kalacağını taahhüt etmişken rizespor'un sırf zorluk çıkarmak adına sözleşmesindeki ekstra uzatma opsiyonunu oyuncuya danışmadan aktif etme olayından hiç bahsetmiyorlar. ekstra uzatma opsiyonlarında oyuncu ile ilk defa yeni sözleşme imzalıyormuşsunuz gibi oturup yeni bir sözleşme yaparsınız önceki sözleşme üzerinden bir uzatım olamaz.

  bunu bilmediklerini düşünmüyorum işlerine nasıl geliyorsa öyle konuştukları belli. sporun içinden 3 adam oturup konuşuyorlar o süreci 3 kişininde bilmemesinin imkanı yok.