• 1848
  kesinlikle alınmasını istemediğim futbolcu, sebeplerine gelirsek;

  1) oyuna katkı biçimi bakımından selçuktan hiç bir farkı yoktur (belki defansif yönü çok az daha kuvvetlidir), selçuğun yanına kesinlikle çalım atabilen bir ortasaha oyuncusu lazım.

  2) kendisini takımın üstünde görmeye başlamıştır.

  3) ücreti takımda dengeleri bozacak düzeyde yüksektir. (arda'nin gidisinde bu ücret büyük rol oynamisti, arda'nin aldığı para apar topar melo'nun 50.000 euro üstüne çekilmişti.)

  4) şampiyonluk kutlamalarında sahaya çıkarken ebue'nin ta yanınan kadar gelmesini iplememiş, adam sap gibi ortada kalmıştır. kendi başına şovunu yapmıştır. (bunu komiklik olsun diye yazmadım, benim için en önemli kriter bu.)

  5) galatasarayımızın duruşu pitbull'lar değil; imparatorlardır, i love you hocamlar'dır.

  sözlüğün kalitesinin iyice düşmesinden kaynaklanan edit: bazı yazar arkadaşlarımız kendininkinden hariç bir görüş duyduğu zaman basitleşerek "ben doğru biliyorum, ben doğru diyosam daha ne ispat istiyosun" modunda entryler yazmaya başladı (adam daha evde sarma mi sarsın herşeyi yapıyor yazan adam var aşağıda). benim için melo yukarıda saydıklarımdan öte bir topçu değildir. fikirlerimin arkasındayım tartışmak isteyen varsa mesaj butonu orda. kapımızı çalana önce hoşgeldin deriz, kavga çıkacaksa gene çıkar.