Türkiye Süper Lig 31. Hafta Karşılaşması
20:00 Şükrü Saracoğlu Stadyumu
Yayın: Lig TV
2 - 2
  • 173
    totemin kralını yapacağım maç.

    ulubatlı souness zamanından beri her kadıköy deplasmanı maçını gerek stadda gerek tv'de olsun izlemişimdir. ama sonuç malum genelde başarılı değiliz deplasmanlarda. bu sefer hiç izlememeyi düşünüyorum. 17.30'da işten çıkıp hızlı bir şekilde eve gidip gerekirse biraz uyku hapı alıp uyumayı düşünüyorum. maç saatinde film izlemekte mantıklı olabilir benim açımdan. sesi de fazla açmalıyım ki etraftan gol seslerini duymayayım. bütün haftanın yorgunluğu üsütmde olacağından byük ihtimalle film izlerken sızarım.

    uyandığımda maç bitmiş olacak ve ben sonuçtan habersiz bir şekilde pc'nin başına geçeceğim ilk işim sözlüğü açıp sol tarafa bakmak olacak ve bu başlığı baştan sona ağır ağır okuyacağım. maç 0-0 başladı entry'sini gördüğümde heyecan katsayım daha da artacak. ahh ulan bu kaçar mı yı gördüğümde sanki maç oynanıyormuş gibi heyecanlanacağım. ve allah'a dua ediyorum inşallah yüzümüzü güldüren mutluluktan uçuran bir sonuçla sahadan ayrılırız.

    maçı izlemek kalbimi fazlasıyla yorar en iyisi böyle. bu totem tutarsa bi daha ki gs-fb maçlarında bu yöntemi kullanabilirim. ama sadece deplasmanda olanlarında. içerdeki maçlarda stadda oluyorum zaten.