Türkiye Süper Lig 24. Hafta Karşılaşması
19:00 Hüseyin Avni Aker Stadyumu
Yayın: Lig Tv
2 - 2
  • 121
    hamburg'dan zar zor çıkan bir takımın hemen dört gün sonrasında ligin en iyi top oynayan takımlarından birine karşı deplasmanda nasıl bir oyun sergilemesini bekliyor bu taraftar anlamakta zorluk çekiyorum. yok kötü oynamış, yok böyle olmazmış. bıraksana allah aşkına ya. biz de isterdik heralde ordan galip ayrılmasını ama hatırlatırım ki takımın yarısı yok, tek stoperi var ve yepyeni bir oyun anlayışına alışmaya çalışıyorlar. ayrıca yukarda dediğim gibi dört gün önce bir avrupa maçından alınlarının akıyla çıktılar.

    bu kadar aç gözlü olmaya gerek yok yahu. robot mu bu adamlar? bülent'e falan da güven zedelenmedi kimse heyecanlanmasın. bu adam geldiğinde önünde ki fikstürde bordeaux, bursa, konya(d), hamburg(d), trabzon(d), hamburg ve eskişehir yazıyordu. takımın başına geldiği gün 23 şubat, bu fikstürün bittiği gün 23 mart. bir ayda dört tanesi en üst düzey tam yedi maç. bu maçların beşinden* üç galibiyet iki beraberlik aldı. kimi harcıyorsunuz siz kimi? bir lincoln için kaptanı kimsenin harcamaya hakkı yok!

    bir lincoln, lincoln tutturmuşlar. nedir bu lincoln ya. adamın oynamadığı maçlarda bile taraftar ayaklarına yatıyor. bu adam 20 aralıkta onbir asiste ulaşmış, bugun tarih 16 martı gösteriyor lincoln hala onbir asist. sayılar herşeyi ifade etmiyor evet ama lincoln avrupanın zirvesinde haberleri çıakrken herkes bu sayılara bakıyordu hatırlatırım.

    dün akşamki maçtan dolayı galatasaray'ımı tebrik ediyorum. üst düzey bir maçtan yapabilceklerinin en iyisini yaparak çıktılar. hepsine helal olsun.