• 8
  galatasaray.org'un düzenlemiş olduğu ülker ayın golü yarışmasını kazanarak 14 nisan 2011 tarihinde florya metin oktay tesislerinde antremanı izleme, futbolcularla tanışma, fotoğraf çektirme, forma imzalatma gibi birçok sözlük yazarının hayali olan hediyeleri kazanma hakkına sahip olmuş ve bu yüzden haberi aldığından ve o muhteşem duyguyu yaşadıktan itibaren yüzünde salakça bir gülümseme ile dolaşan yazar.
  ve işte o anlardan bir demet...
  önce antreman sahası kenarında galatasaray store'dan forma ve ülker'in hediyelerinden oluşan hediyelerimizi aldık.
  *
  daha sonra 1 saat kadar antremanı izledik ve futbolcular ve teknik ekiple toplu fotoğraf çektirdik. hediye edilen formaları imzalamaları için salona gönderdik. antreman bitiminde futbolculardan gelenlerle lobide buluştuk. içeride imza atmayanlar orada tekrar imza attılar ve birebir fotoğraf çektirdik.

  arda turan : inanılmaz bir insan. o özlediğimiz güler yüzüyle karşımızdaydı. çok esprili. bizleri tanıtan görevli ayın golü yarışması talihlileri olduğumuzu söylediğinde " gol mü atmışız ki seçmişler " diyerek aslında ağlanacak halimize güldürdü bizi. kendisine sözlüğün onu çok sevdiğini ve galatasarayımızdan asla vazgeçmemesini söyledim, gülerek eyvaallah dedi.

  sabri : güler yüzlü, kendisine de sözlüğün onu çok sevdiğini söyledim, teşekkürlerini iletmemi istedi.*

  gökhan ve ufuk : iki uzun boylu adam ile aynı anda fotoğraf çektirerek aradaki tıfıl boylu olarak büyük komplekse girdim.

  mustafa sarp : kırmadı sağolsun bizi, arda'yı evine bırakacağı için erken ayrıldı yanımızdan.
  emre çolak: boyumuz aynı olduğu için fotoğraf kirliliğine yol açmadık.
  serkan kurtuluş: yakışıklı. *
  ve yabancı futbolcularımız bizimle türkçe konuştular, özellikle lorik cana. kendisine lazio transferini sorduk, gülerek hayır dedi.*

  baros toplu fotoğraf çekiminde vardı ama bire bir de yoktu. kewell antremanda yoktu, salonda çalışmış ve maalesef ki onunla fotoğrafımız yok. *

  bülent hoca : çok ilgilendi, sohbet etti bizlerle. teşekkür ederiz.
  tugay hoca: o da ilgilendi, ayrı bir parantez açmak gerekirse inanılmaz yakışıklı adam.*

  bu muhteşem duyguyu yaşamam da emeği geçen herkese teşekkür ederim ve umuyorum ki tüm sözlük yazarı arkadaşlarımda bu duyguyu yaşarlar.