resim
Selim Soydan
Takım:Kariyer Sonu
Mevki:Sol Kanat
Yaş:83
Boy:1.75
Uyruk:Türkiye
  • 14
    bu adamın aklıma getirdiği hep aynı anı. aziz yıldırım 2. kez seçilmiş, liseden fenerli bir arkadaşla odtü 4. yurt kantininde izliyoruz, zaten bizden başka da dikkatle takip eden yok galiba. neyse, arkadaş zaten saçmasapan fener zihniyetine gıcık kapmış durumda, bu adam da yanılmıyorsam ekürisi şadan kalkavan ile birlikte futbol şubesinden sorumlu. neyse, seçildi işte bunlar daha dakika bir gol bir, ilk röportajda soru geliyor, işte takımın durumu kötü, ne düşünüyorsunuz gibilerinden*. hemen hepimizin tahmin edeceği ses tonuyla bomba cevap geliyor*:

    selim soydan: "şimdi, bizim rakibimiz kim, galatasaray (u: bu arada bir elini oldukça yukarıya kaldırıyor -galatasaray-, bir elini oldukça aşağıya indiriyor -fenerbahçe-). şimdi biz bu durumdayız *, galatasaray da bu durumda *. bizim buraya çıkmamıza olanak yok, ne yapmamız lazım, galatasaray'ı indirmemiz lazım. nasıl yapacağız bunu, alırsın hagi'yi, hakan şükür'ü, popescu'yu, bülent'i, emre'yi, okan'ı ...*. galatasaray böyle olur*, biz böyle oluruz*. işte, böyle başarılı olacağız*."

    tabii benim arkadaş da kuduruyor, ulan sizin vizyonunuza da zihniyetinize de diye.

    acı olan, bir zamanlar hadi uefa'yı, şampiyonlukları geçtim rakibimiz bu haldeydi, bu psikolojideydi, biz de ne kadar rahattık. bu pis dokunuyor işte adama, rakibin başarısını değil şöyle adamların* abuk sabuk havalanmalarını çekemiyorum!
App Store'dan indirin Google Play'den alın