• 196
    dünyanın en büyük derbilerinden biri, tüm dünyanın dört gözle beklediği bir maçın sonucu 5-0 biter de ben nasıl bir gram haz almam maçtan anlamıyorum. öncelikle söyleyeyim; iki takımı da sevmem, atletico madrid > real madrid + barselona'dır benim için. ama barselona'dan fenerbahçe'den daha fazla nefret ederim, o nedenle ve morinho faktörü ile kaaje&filip'i kırmamak için real madrid yensin istedik vesselam. barselona çok güzel top oynuyor gibi ama ben gram zevk almıyorum. vallah kimse kusura bakmasın ben galatasaray'ın da başka bir takımın da böyle top oynamasını istemem. belki ercan taner'in işin bokunu çıkarıp messi'nin o kadar da üst bir pas olmayan ara pası atması sonrası oğlu olmuş gibi anlatması, belki de galatasaraylılığını unutup gözünü barcelona bürümüş futbol dilencilerinin aklıma gelmesi bunlara sebep olabilir. isterse 5000 pas yapıp gol atsınlar, atmosfer kanlı bıçaklı olmadıktan sonra, rakibin üzerine ölümüne gitmedikten sonra o futbol futbol değildir benim için.

    5-0 değil 1000-0 yenilse bir takım sikimde değil, böyle maç mı olur aq. rakip darmaduman olmuş yarı sahasında kimse kalmamış zaten, bomboş alanda iki pas attı messi messi oldu. sikmişim messi'yi.

    bu maçı izlenilir kılan tek şey bundan sonra adamım olarak hitap edeceğim ramos'tur. aslan parçası nasıl da parçaladı puyol'u çavi'yi maviyi. barsa'nın oynadığı zevksiz futbola attı tokadını aslanım.

    üzdüğümün farkındayım ama bunlar benim dünyam. bu küçük dünyada bu lanet futbola yer yok, bu takım futbol katilidir benim gözümde. yanlış da olsa birşey üzerinde ısrar edeni tebrik ederim, o yüzden kapatın şu kulübü falan diyecek değilim, ama sevmiyorum.

    hatırlatma; geri kafalı ve magandayım.