• 19
  13 eylül 2010 galatasaray gaziantepspor macinda, galatasaray sozluk tarafından hazırlanan cevad prekazi pankartının asılmasına izin vermemiştir kendileri. kendi kendime saf gibi nedenlerini sorguladım, sizle de paylaşayım;

  1. pankartın üzerinde ultraslan falan yazmıyordu, ulu manitu buna sinirlendi, tanrılar kurban istedi, o da pankartı kurban etti.

  olamaz, çünkü merhum hako kardeşimiz için açılan pankartta da ultraslan yazısı falan yoktu. ulu manitu buna da sinirlenebilirdi, ama olmadı, o konuda merhamet gösterdiler, padişahım çok yaşa !

  2. pankarta yer yoktu, o yüzden izin vermedi, veremedi kral 3. lui.

  bu da olamaz, o gün içerisinde bir sürü yeni pankart asıldı, ancak efsanemiz cevad'ınkine yer bulamadı kral faruk.

  3. cevad'a kişisel olarak kıl olmakta ulu reisimiz.

  bu da mümkün değildir, o yaşlarda, içinde azıcık galatasaray aşkı bile demiyorum, futbol sevgisi olan herkes, cevad'a büyük saygı duyar.

  -- hadi gelin cevapla yüzleşelim, daha çok suyunu çıkarmadan...

  reis'imiz, yönetimin tekrar yüzleşmek istemediği mevzuyu tribünlerde görmek istemedi, hem de yönetimin görmesini istemedi. cünkü yönetim inanılmaz bir terbiyesizlik yaptıgının farkında, ve bu pankart oraya asılsaydı , medya bunu tekrar yazacaktı, o zaman da ulu sahip yönetim, ulu manitu reisimizi kenara çekecekti, ya da arpayı kesecekti. davetiyeler, bedava biletler ne olacaktı sonra ?

  onlara tek bir soru sormak isterim,

  galatasaray efsanesi olmuş bir oyuncunun adının, silüetinin ve numarasının bulundugu bir pankartın o statta olması kadar doğal ne olabilir ?

  senin orda olmandan daha doğal reis, buna emin ol ...