resim
Mecnun Otyakmaz
Görev:Başkan
Takım:Sivasspor
Yaş:58
Uyruk:Türkiye
 • 10
  --- alıntı ---
  sivassporun , aynı zamanda fenerbahçe kongre üyesi de olan başkanı. kendisi sedat pekerin kızkardeşi ile evli imiş. ayrıca yanılmıyorsam iki oğlu sivasspor altyapısında futbol oynamaktadır
  --- alıntı ---*

  --- alıntı ---
  fenerbahçe bu maçta daha çok gençlere şans verirken, sivasspor tüm kozlarını oynamış ancak bize karşı verdikleri mücadelenin binde birini göstermeyip, hakan balta gamsızlığıyla ruhsuz oynamıştır.

  neticesinde hazırlık maçıdır da, fenerbahçe'nin sivas deplasmanından yıllardır bu kadar rahat dönmesi gözden kaçmayan bir ayrıntı. unutmayalım ki sivasspor'un şampiyonluğa oynadığı sene bile, kötü fenerbahçe sivas'a 4 gol atmayı başarmıştı.

  bir de iki takım arasındaki bağı kuvvetlendiren fenerium meselesi var. hatırlayanlar vardır, sivasspor yanılmıyorsam ikinci ligde mücadele ederken forma tedarikçisi fenerium'du. kale arkasındaki reklam panolarında koskoca fenerium yazısı vardı. o dönem sivasspor ile fenerbahçe karşı karşıya gelmediği için dikkat edilmemişti bu konuya.
  --- alıntı ---**

  görüldüğü gibi daha önce de yazılıp çizilmişti. bu ilişkinin var olduğunu kanıtlayan son olay da kayserispor - fenerbahçe maçını bu zatın tribünde fenerbahçeli yöneticiler ve başkanla birlikte izlemesi.

  sonra da 'şike var' denince 'şike mi, o ne ya? hani şu içimize giyilen mi' tepkisiyle karşı karşıya kalıyoruz.

  temiz lig, temiz maçlar, temiz sezon istiyoruz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın