resim
Stefan Kuntz
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:61
Uyruk:Almanya
  • 321
    türk birisi gelir liyakatsiz seçme yapar, dünyanın en rasyonel ülkesinin vatandaşı gelir yine aynı teraneyi yapar. ya bizim ülkenin topraklarında bir şey var ya da bu arkadaş söylemekten korktuğum bazı şeyler karşılığında böyle seçimler yapıyor.

    ulan, berkan'ı ve kazım'ı 4 haziran 2023 galatasaray fenerbahçe maçı'nda izleyen birisinin milli takıma çağırmaması için hayatında hiç futbol izlememiş olması gerekir. sadece bu maçta da değil; görev aldıkları tüm maçlarda bu sezon çok iyi işler yaptılar. ismail yüksek kim amk? evren eren elmalı kim? bunları alıp bizimkileri almamak için kimden direktif alıyorsun? hayır şizofren ya da fanatiklikten gözü dönmüş biri falan değilim. yerlerine aldıkların bu çocuklardan iyi olsalar vallaha ses etmem. sinir olduğum şey bu zaten. bu çocukların kariyerleri ile nasıl bu kadar kolay oynarsın? daha düne kadar abdülkerim'i de almıyordun.

    yıldırım demirören'den sonra milli takım maçlarında neredeyse hiç heyecan yapmamıştım. o gitti, dedik ki bir şeyler düzelir ama yine aynısı devam ediyor. orada ne işler dönüyor, nasıl kadro kuruyorsunuz bilmiyorum ama oyuncuları kalite ve performanslarına göre almadığınız kesin...

    liyakatsiz bir alman.
App Store'dan indirin Google Play'den alın