• 3136
  18 maçta topladıkları puan 38 nihayetinde. ortada bir başarı olsa da göğe çıkarılacak bir performans hiç değil. kadroları evet toplama ama bu demek değil yetersiz bir takım. bu puanı alabilecek bir kadrosu var ama kayseri ve ankaragücü deplasmanlarıda oynadıkları oyun hiç 6 puanlık değildi. sivas, kasımpaşa ve bizle oynadıkları maçlarda rakip takımın gereksiz kırmızı kartları sayesinde rahat oynadılar. hatay deplasmanında son dakikada hatay'ın son yüzde yüz penaltısı atlandı gündem bile olmadı. havadan 1 puan aldılar.

  bir de bize bakalım. kayseri maçı dünyaları kaçırıp 1 puanla yetindik. antalya maçı saçma sapan kırmızı kart görüp tam kontrolü ele almışken bırakılan 2 puan. karagümrük maçında 1 puanla yetinmeyip yenilgi aldık son dakikada. şu 3 maç 5 puanımıza mal oldu. derbiye hiç girmiyorum diagne'nin aptallığı tutmasa minimum 1 puanla çıkacaktık.

  şimdi söylüyorum bu dediklerimin hangisinde
  hemfikir değiliz. öyle bir algı var ki beşiktaş ligin çok üzerinde top oynuyor. tıpkı fb'nin 6.haftada şampiyon ilan edilmesi gibi şampiyon ilan ediliyor. bu yanılgalara düşmeye gerek yok.

  ligin bitimine tam 22 maç var. ortada 66 puan var. galatasaray adının olduğu yerde umut hep vardır.
  hele bir mayısa enselerinde girelim neler olacak hep birlikte görürüz. ama hislerim bana bu işin mayısa bile kalmayacağını söylüyor. bekleyelim görelim.
App Store'dan indirin Google Play'den alın