• 12
  1 ekim 2020 rangers fc galatasaray maçı için çok umutlu görünüyorlar. geneli rahat kazanacaklarını düşünüyor.

  forumda yapılan birkaç yorumu kendimce çevirdim. türkçe okumak isteyen arkadaşlar için;

  "2-0 rangers borna free kick and a late morelos goal on the counter attack."

  -2-0 rangers. borna'nın frikiği ve son dakikalarda morelos'un kontra ataktan golü ile.

  "galatasaray are nowhere near the team they were.
  no fears, rangers by two clear goals."

  -galatasaray geçmişte olduğu takıma yakın değil.
  korku yok, iki net golle rangers.

  "i hope we don’t show them too much respect. start brightly, put pressure on them early doors and we will beat them."

  - umarım onlara çok fazla saygı göstermeyiz. zekice başlayalım, çıkarken baskı yapalım, onları yeneceğiz.

  "i am desperate to get through. i think we are more than capable of doing it but i think it'll be tight and like legia, we may have to be patient and it might take until the last 10 minutes to do it.
  2 1 to us"

  -turu geçmek için ümitsizim. bence bunu bundan daha fazlasını yapabilecek yetenekteyiz fakat bence zor olacak ve legia gibi sabırlı olmayılız ve bunu başarabilmek son 10 dakikaya kadar sürebilir.
  2 1 bizde.

  "i don't know much about this current gala team but it's been mentioned they lack a bit of pace.
  an extra-time win with nerves shredded."

  -şu anki gala takımı hakkında pek bir şey bilmiyorum ama biraz hızlarının eksik olduğu söyleniyor.
  parçalanmış sinirlerle(yüksek tansiyonla) uzatmalarda kazanırız.

  "this is the week it’s really hit me about not being able to go to the games. absolutely gutted we can’t be there tomorrow, the atmosphere would’ve had the potential to be one of the best nights at ibrox."

  -bu hafta maçlara gidememek beni gerçekten etkiledi. yarın orada olamayacağımız için kesinlikle tükenmiş durumdayım, atmosfer olarak ibrox'taki en iyi gecelerden biri olma potansiyeline sahipti.

  "on the half hour i saw of them against hajduk split we will create chances if we play pace / transition. very stodgy team."

  -yarım saatte hajduk split'e karşı onları gördüm, hız / geçiş yaparsak şans yaratacağız. çok cansız/ağır takım.

  "fancy us for an edgy 1-0. this lot ain't the force they once were but they're no slouches.
  big test for us but we should have enough"

  -sinirli/gergin bir 1-0 için hazırlanın/tahayyül edin. bir zamanlar oldukları kadar güçlü değiller ama beceriksiz de değiller.
  bizim için büyük bir test ama yeterince almalıyız(oynamalıyız).

  "i suspect you are going to be pleasantly surprised, there is need to fear a team that could only lead in 61.77% the turkish league."

  -sizin için hoş bir sürpriz olacağından şüpheleniyorum. türkiye liginin %61.77'sini yönetebilen bir takımdan korkmak gerekiyor.(%61.77 nedir anlamadım.)

  "galatsaray came 6th last season, i think they’ll be a very tricky team but got a feeling a lot of the respect is for their stature as a club rather than their quality."

  - galatsaray geçen sezon 6. oldu, çok zor bir takım olacaklarını düşünüyorum ama kalitesinden çok kulüp olarak statülerine saygı duyulduğunu hissettim.

  "i think they will dominate the game more than what people think. i hope we can get some decent room behind them and down the wings and make the most of their lack of pace.

  will just take any win. 1-0 kent"

  - insanların düşündüğünden daha çok oyuna hakim olacaklarını düşünüyorum. umarım arkalarına ve kanatlarından aşağıya boşluklar bulabilir ve hız eksikliklerinden faydalanabiliriz.

  sadece herhangi bir galibiyet olur. 1-0 kent

  "the buffalo to trample all over el tigre and to show him his reign is over. 4-2 rangers."

  - buffalo(alfredo morelos), el tigre(falcao)'nin her yerini ezmek ve ona saltanatının sona erdiğini göstermek için. 4-2 rangers.

  "huge game for us as a club and a business. i am delighted it’s against a ‘big name’ but thankful that they are living on past reputation. i think we will win by a brace."

  -kulüp ve işletme olarak bizim için büyük bir maç. "büyük bir isme" karşı olmasından çok memnunum, ancak geçmişte yaşadıkları için memnunum. sanırım bir destekle(farkla?) kazanacağız.

  "from what i’ve been reading they’re pretty nervous about playing us. definitely could be doing without the injuries we have but that’s football. any sort of win will do tonight rangers, let’s go."

  -okuduklarıma göre, bizimle oynama konusunda oldukça gerginler. sakatlık olmadan kesinlikle yapabiliriz ama bu futbol. bu gece herhangi bir galibiyet işe yarar rangers, gidelim.

  https://www.followfollow.com/...forums/the-bear-pit/

  haydi fatihin aslanları, bugün onlara günlerini gösterme günüdür. maçtan sonra aynı forumda üzüntülerini okumak istiyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın