• 31
    bazen çok büyütülen ekip. her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır, mesela klopp hakikaten profesyonel bir ekiple çalışıp herkesin görevini yapmasını ister, mourinho daha tek başına hakim olur tüm işlere.

    bizde de hatırlarsınız, rijkaard geldiğinde bu şekilde bi ekip kurmuştu. hatta bunun yanında maç öncesi kampını falan kaldırmıştı, futbolcu profesyonel olmalı, maça kendi kendisini hazırlayabilmeli diyerek. sonrasında seri maç kayıpları başlamıştı falan.

    fatih hoca'nın uefa kupası'nı aldığı dönemde yardımcı antrenörü müfit erkasap'tı mesela. müfit erkasap lan, uefa kupası'nı alan kadroda yardımcı antrenör.

    bu yüzden hasan şaş'ın, ümit davala'nın falan futbol bilgileri üzerinden saydırmak inanılmaz komik geliyor bana. fatih hoca'nın gözünde antrenörün işi antrene etmek, şöyle oynayalım diye fikir vermek değil belki de. yani bilmiyorum belki fikir alıyordur da, hasan'la ümit'in futbolcuları maça nasıl hazırladığı kısmı ise önemli olan hoca için, ve bu işi yapıyorlarsa, geçiniz yani. sıkıldım romantikliğinizden.

    her maya her yerde tutmaz. şunu bi anlayın. bazen apple gibi dünyanın en kurallara uyan markasını yaratır başarılı olursunuz, bazen trump gibi sansasyonel işlerle.