• 43
    hiç canlı olarak izlemedim, belki de dünyanın en kötü futbolcusudur. ama 19 yaşında hiç profesyonel maça çıkmamış oyuncumuzu kayserispor'a yedek sağ bek olarak kiralamışız. (önünde miguel lopez varken oynatılırmış gibi) doğal olarak oynatılmamış. oynadığı tek maç 28 aralık 2019 trabzonspor kayserispor maçında ligin en iyi sol kanat oyuncusu nwakamame karşısında oynamış. şu bizim milyon eurolar kazanan tecrübeli oyuncularımızı madara ede ede hattrick yapan oyuncu. ıbu maçta kayseri farklı kaybetmiş.

    şu koşullarda süper ligde ilk maçına çıkan oyuncumuz ayağının altından top kaçırarak takımına 5. golü yedirmiş. ve sözlüğümüzde bu yüzden "gördüğünüz mü bakın bu çocuktan bir şey olmazmış, ben zaten demiştim " diyen yazarlar var. sonra bu zihniyetin yer ettiği ülkede alttan oyuncular çıksın şans verilsin diye bekliyoruz. resmen yazık günah. hırsa bakar mısın sırf haklı çıkayim diye neleri takip ediyorlar.

    dediğim gibi, belki de emirhan çok kötü bir oyuncudur. galatasaray altyapısına şansla, torpille girmiştir. kayserispor'a yanlışlıkla transfer olmuştur. altyapıları takip eden insanların eli kaymıştır da eleştireceklerine kendisini övmüşlerdir. ama daha profesyonel maça çıkmamış oyuncuyu düzenli oynayamayacağı belli olan takımlara kiraya veren düzenimizi sorgulamazsak aralarından çıkacak iyi oyuncuları daha çok kaybederiz.

    bir de not: semih kaya abisinin her maçta ayağının altından kaçırdığı, 2015'te şampiyonluğa giderken gençlerbirliği maçında ıskaladığı topların bir önemi yoktur. yeter ki genç oyunculara şans verilmesini isteyenler haksız çıksın. :)