UEFA Şampiyonlar Ligi 5. Hafta Karşılaşması
20:55 Türk Telekom Arena
1 - 1
  • 77
    tamam üzüldük mü üzüldük, kırıldık mı kırıldık. işimize gücümüze konsantre olamadık kafamız yerde gezdik kaç gündür. futboldan soguduk lan kaç gündür premier lig maçlarında her iyi oynayan takıma bakıp '' lan bizimkiler bunu bir yapmıyor ki '' dedik. sinirlendik maçtan sonra maç çıkışında bağıra bagıra küfür ede ede yürüdük dönüş yolunu . içimiz yandı o oyuncular gülüp oynarken bir yandan.

    tamam ama bu kadar beyler, dünyanın en kötü maçını da oynasa bu takım seviyoruz işte. hastalık mı çile mi aşk mı derseniz deyin ama bugün o stadyuma galibiyet için gelmeyen, futbolcuları ıslıklamak için gelen, bunun bir şampiyonlar ligi maçı olduğunu unutan ve hepsinden önemlisi 2000 sezonunda uefa kupasına gidişimizin son maçı bırakın son dakikada olduğunu bilmeyen gelmesin.

    geçen sene moskovaya bu sene parise nasıl bir maç yaşattıysak öyle bir maç olacak. sahaya 11 kişi çıktıımız sürece herkes takımını destekleyecek. topu her ayağımıza aldığımızda hadi oğlum diyecek. o atmosferi, cehennem yapacağız. artık zamanı beyler. şuan kül olduk. yeniden doğmanın ;

    artık zamanı.