• 8
    nurettin kanterelli'nin bir dönemi haricinde her zaman yetersiz performans gösteren kişilerin bulunduğu makam. pek çok faktör bir araya geldiğinde başarılı olmak mümkün olabiliyor. ancak, kulüp iştiraki bir mağaza zinciri için durum bence nispeten daha kolay işletilebilir konumda oluyor. hiçbir şey yapılmasa da milyonlarca kişi potansiyel müşteri olarak bekliyor. çoğu zaman insanlar ürünleri beğendikleri için değil, kulübe bir katkım olsun diyerek alıyor.

    en çok ürün satılacak günlerde storlar boșsa o zaman insanlar ister istemez yöneticileri sorgular. nike ile ilgili d. a. ö (70) döneminden kalma sorunlar olduğunu da bizzat başkan mustafa cengiz belirtti. bu sorunların çözümünde esra hoşcan'ın ne kadar rol aldığını bilmiyorum ama nike bahsi haricinde de durum pek parlak görünmüyor. hemen her zaman olduğu gibi.

    bütün bunlar bir tarafa, seçim söylentilerinin ısıtıldığı bir günde, hemen peşi sıra esra hanımın bjk'de çalıştığı dönemden kalma fotoğrafın paylaşılmasını manidar buluyorum. esra hanım bugün mü göreve başladı? niye böyle bir zamanlama seçildi? takdiri yazarlara bırakıyorum.