• 13
    ortada bir seçim kararı henüz yok üstüne kendisi aday olur mu en azından henüz o da bilinmiyor ama bu entry girildiği tarih ve saate kadar bırakın bir yönetimde yer almayı daha kulübün kapısından geçmemiş eski coca-cola icra kurulu başkanı.

    kendisinin kariyerine kim ne diyebilir o yüzden bunu muhtar beyin şahsına bir eleştiri olarak okumayın. kulübün içini bilme perspektifinden bir eleştiri olarak okursak, en sertini ünal başkanımızda sonra da daha ılıman versiyonunu mustafa başkanımızda gördüğümüz üzere kulübün (lisenin ve lisecilerin de demiyorum genel olarak) tozunu yeteri kadar yutmamış kişilerden başkan seçince taşlar yerinden çok fazla oynuyor, bence büyük risk alınmış oluyor. dursun başkan bile ne gaflar yaptı ki adamın iyi kötü bir yönetim tecrübesi vardı. gerçi dursun başkanın konu galatasaray olduğunda aldığı nefesi bile tehlikeli madde olarak değerlendirmek gerekiyor.

    ezcümle, fatih hocamızın "oyuncuların geçmişine değil de geleceğine göre transfer yapmalıyız." dediği gibi her başkanda edindiğimiz tecrübeleri düşündüğümüzde "başkan adaylarına salt kariyerleri veya mal varlıkları özelinde değil de kulüpte bu zamana kadar ne kadar yoğrulduklarına göre en azından göre de destek vermeliyiz."

    ha seçim filan olmaz mustafa başkan devam eder, o da olumlu* sadece divan başta olmak üzere başkanımın üstünde daha da gideceklerdir.

    galatasarayımız için en iyisi olsun, amin!