• 2
    yıllar yıllar önce, fatih hocanın takımın başında daha ikinci sezonu . bir trabzon deplasmanı. o zaman trabzona çok fazla gidilemiyor, tribün dahi açılmıyor. bir kısım gs taraftarı uçakla gidip, numaralıda dönemin gs üst düzeylerinin yakınlarında konuşlanıyorlar. maçın ilk yarısında gs gol atıyor ardından ufak çaplı hengame bir anda büyük kavgaya dönüyor. ortalık karışıyor. bu bahsettiğim gslı grubun bir kaç ferdi göz altına alınıp karakola götürülmek üzere giderlerken o esnada bir de beraberlik golünü yiyor gs :(

    dönemin etkili büyüklerinin devreye girmesi vb derken bu göz altına alınan gslılar, çok kısa karakol ziyaretinin ardından direk havalanına özel araçla neredeyse uçağın yanına piste kadar bırakılıp, takım uçağına diğer arkadaşlarının yanına geçerlerken, uçağın kapısındaki imparator "oğlum hepiniz iyi misiniz, var mı bir şey" soruları ile ekibi karşılar. ekipten mahçup şekilde "hocam kusura bakmayın, uçağı da takımı da sizi de beklettik, büyüklerimizin de başını ağrıttık" cevabı gelir.

    bunun üzerine, aynen bu başlıkta yer alan sözünde ki ve ses tonundaki ifade ile" oğlum ben galatasaray ın florya tesislerindeki bekçi köpeğini bile çakala çukala yem etmem, sizi mi burada bırakacaktım, geçin oturun dinlenin" demiştir.

    o yüzden yok donk u oyuna almamış, yok 442 ye dönmüş dönmemiş, yok şu- bu, geçin babalar bunu. bu adam gs da teknik direktörden daha fazlası, daha ötesi. takılmayın sahaya bu kadar. zaten gereğini defalarca yaptı kendisi saha içinde. yine yapacaktır. emin olun bundan.