• 773
    fenerbahçe'nin kadrolu hakeminin bugünkü maça* atanmasının 2 olasılığı var:

    1-) bir sonraki iç saha maçımız fenerbahçe maçı* olduğu için, elinden geldiğince taraftarımızı tahrik edip seyircisiz oynatabilir. ayrıca kritik anlarda aleyhimize kararlar vermesinin yanı sıra oyuncularımıza çok kolay kartlar göstererek cezalı duruma düşmelerini sağlayabilir.

    2-) galatasaray lehine hatalar yapılıyor algısını bu maçla birlikte tavan yaptırabilir. olmayan bir penaltıyı bize verebilir veya alakasız bir şekilde rakip oyuncuyu oyundan atabilir... üstelik bunları farkı açtığımız bir zamanda yaparak galibiyetimize gölge düşürebilir. kısacası bir sonraki maçlar için takımımızı zan altında bırakacak.

    adil bir maç yönetmeyeceği su götürmez bir gerçek. her türlü durum için hazırlıklı olmak lazım. eğer 1. olasılık için atanmışsa, asla sükuneti elden bırakmayalım. sakin kalalım ve asla koz vermeyelim. 2. olasılıkta ise, lehimize hata yapmasına izin vermeyelim. 1 maçta lehimize yaptığı hataları sezon boyunca tüm türkiye'nin konuşması yerine; lehimize hata yapıldığında durumu düzeltip, 1 maçla sezonun geri kalanında bu örneği vererek oyunlarını patlatmak bence en mantıklısı. her ne olursa olsun, bu maçla birlikte herkese gözdağı verelim.

    gözümüz üzerinde.