• 22
    şaka gibi taraftarları görmemizi sağlayan maçtır. ya siz gerçekten gerçekleri fifa veya football manager sanıyorsunuz ya da gözünüz gerçekleri görmez olmuş. arkadaşlar ne 3ü ne 5i. muslera belli ki milli takım dönüşü maça yetişemeyecek. içinizden '' kaleye gelirlerse iyi '' dediğinizi duyar gibiyim. yahu takımın bu sene iyi oynadığı maç görmedik. her maç kalemizde sayısız pozisyon görüyoruz. okan kaleye gelen kaç topu kurtarcak. kaldı ki takım kaptansız oynamış olacak.

    tutturmuşlar falcao 3 gol atacakmış en az. gerçekten bunu düşünen var mı? falcao 1 gol atarsa gerçekten büyük oyuncuymus diyecegim. adam daha takımla 2-3 antremana cıkmıs, karsılastıgı en büyük takım galatasaray u19 , orada da gençler bırakın top oynamayı falcaoyu yakından göreyim diye doğru düzgün top bile oynamamışlardır.

    fatih hocaya verdiler 4 maç cezayı ve kenarda yine taktik verecek kimse olmayacak. mili takım dönüşü takımın bir arada çalıştıgı antreman sayısı 1 olacak , yazı ile bir. maç hafta içi olacak ve taraftarın bağırmaya hali olmayacak ki bu sene dahil yıllardır kombine sahibi olarak bu iş böyledir. iş dönüşü benim gram halim olmuyor. bir da takımda rehavet olacak al başına belayı. zaten 4-5 gün sonra şampiyon ligi maçı var ve biz her şampiyonlar ligi öncesinde bir şekilde kaos yaratıp maçı kilitlemeyi seviyoruz. gol atsak bile '' aman kendimizi yormayalım bak şampiyonlar ligi maçı var '' deriz . konsantre olamıyoruz. senin sonradan giren ve yedek klübedeki en etkili oyuncun emre mor cezalı. hakemlerin bize karşı kolay düdük çalmalarından bahsetmiyorum bile.

    sizi bilmem ama ben maçın hiç kolay olacağını düşünmüyorum. bu maçtaki puan kaybı takımı karıştırır. aklımızı başımıza alalım.