• 309
    takımımızın yeni dinamosu, top terbiyecisi.

    bu kısmı özellikle belirtmeliyim ki sadece yetenek videolarından yola çıkarak konuşacak olursam, soğukkanlı ve yere sağlam basıyor. bu iki özelliği sayesinde baskı yediğinde rahatça baskıdan çalımla kurtulup, sahayı dikine katedebiliyor. çalımlarında gözüme takılan ise vücudunu kullanması oldu. vücut çalımlarını izlerken epey keyifleneceğiz gibi duruyor bu sezon.

    sıkışmış oyunda topu rahat bir bölgeye taşıyıp, oyun yönünü değiştirebilecek yeteneğe sahip bu adam. aynı zamanda sürati ve dengesi gayet üst düzey, bir orta saha oyuncusu için.

    mental problemleri konuşuluyor genelde. eğer varsa ki aşacağına inanıyorum bizim için çok faydalı bir oyuncu olacaktır. kendisinin galatasaray orta sahası'na seviye atlatacağına inancım tam hangi mevkide oynarsa oynasın baskın olan taraf ekseriyetle biz olacağız orta sahada bu arkadaş sayesinde. güzel işler başaracak ama yine de ilk haftalarda pek bir şey beklemiyorum uyum sorununu atlatana kadar. terinin son damlasına kadar saldır aslan parçası!

    yazıyı bitirmeden ekleyeyim. kısa paslar konusunda da başarılı. yoğun fiziki mücadelelerden çıktıktan sonra bile kısa pasları gayet isabetli, bir takım uzuvları çarşafa dolanmıyor. *