• 8
  son iki yıldır efsane işler yapan galatasaray sosyal medya ekibi'nin yeni videosundaki tema.

  https://twitter.com/.../1146790096865308672

  dünyanın en popüler dizilerinden stranger things'in 3. sezonunun başladığı gün, üst üste 3. kez şampiyonluğu hedeflediğimiz ve en büyük şampiyonluk adayı olduğumuz 2019-2020 sezonunun açılışını yapmamıza ithafen yapılmış zekice bir benzetmedir.

  hiç bitmeyen transfer beklentisi ve iştahı içinde olan taraftarımız, dedikoduların ayyuka çıktığı ve üstelik 5 tane üst üste transfer yaptığımız şu günlerde, doğrudan transfer subliminali olarak algıladı fakat bu güzel benzetmeyi dar transfer kalıbına sokmak yanlış. daha geniş perspektifte, tüm sezona istinaden yapılmış bir videodur. bu sebeple, transfer yangıncılarının -bilhassa twitter'da- sapıklık derecesine varan komplo teorileri ile galeyana gelmek doğru değil diye düşünüyorum. sonra iş çığrından çıkıyor. sakin olmakta fayda var.

  inşallah 3. kez üst üste şampiyonluk hedefiyle başladığımız sezonu, içerisinde yaşayacağımız nice avrupa başarılarıyla, hedeflediğimiz gibi şampiyon bitirip 5. yıldız yolunda, "çoğu gitti, azı kaldı" diyebildiğimiz bir mayıs 2020 yaşarız.

  galatasaray things de bu sezona dair güzel ayrıntılardan birisi olarak hafızamızda yer eder.