• 15
  14 nisan 2019 galatasaray'ın şampiyonluğunun çalınmasıolayının gerçekleşmemesi ve elimizdeki şampiyonluğun çalınmaması için yapacağımız tek şey bu.

  (bkz: 6'da 6/#2651768)

  yapacağız ve şampiyon olacağız.

  yalnız camianın her bir hücresiyle bu olaya inanması ve destek olması şart. kendi iç çekişmemizi ve genel kurul içindeki konuları "şampiyon olurlarsa daha da güçlenirler" kafasıyla izleyecek bir camiaysak herkes elimizden şampiyonluğu alır.

  ne ilk olur ne de son...

  bu sebeple artık galatasaray taraftarı, ultraslan, mustafa cengiz yönetimi, muhalafet olan üyeler, futbol takımı, hoca, malzemeci, çaycı, aşçı, herkes tek yürek olacak ve sezonun kalanını adım adım, maç maç götürüp şampiyon olacağız.

  evet çok üzgünüz ve çok mutsuzuz. evet hakkımız gasp edildi ve buna dur diyemedik, kendimizi çaresiz hissediyoruz. binlercemiz dün gece uyuyamadı, uykuları kaçtı, bugün işine gücüne, okuluna mutsuz gitti. hala da o umutsuzluk ve mutsuzluk hali devam ediyor ama biz zor günlerin adamıyız.

  şimdi ortaya çıkacak bizim gücümüz.

  eğer kenetlenir ve 20 nisan 2019 galatasaray kayserispor maçında takıma ve hocaya desteğimizi hissettirirsek şampiyonluk inanın o kadar uzak değil.

  yeter ki biz her maçı final olarak görüp adım adım, kazana kazana, inanarak gidelim, bir yerde adalet tecelli edecek.

  o kadar da güçsüz, vur kafasına al ekmeğini bir kulüp müyüz biz?!

  birilerinin de mutlu olması, emziklerini kaybetmemeleri gerekiyordu, tüm şartlar bizim şampiyonluğumuz için oluştu.

  bize kalan tek şey kenetlenmek!