• 61
  fatih hoca olduğu sürece kendisini başkan olarak görmek isteyenlerin şu haberi okumasını istirham ediyorum.

  --- alıntı ---
  geçtiğimiz hafta fatih terim'in görevine son veren ve yeni hoca arayışlarına başlayan galatasaray'daki belirsizlik son buldu ve yeni teknik patron mancini oldu. sarı kırmızılı camiada şimdi en çok konuşulan iddia ise galatasaray yönetiminin bu hamle için uzun süredir plan yapıp yapmadığıydı. bir diğer deyişle "fatih terim'in gönderilişi çok daha önceden mi planlanmıştı?"

  geçtiğimiz hafta salı günü yapılan ve terim'in görevine son verilen toplantıda ebru köksal'ın yönetim kurulu üyelerine yönelik yaptığı konuşmada söylediği sözler de bu iddiaları doğrular nitelikteydi:

  ebru köksal: “biz diğer kulüplere benzemeyiz. türk işi bir anlayışla yönetilemeyiz. yabancı bir teknik direktörle hem sizin hem yönetimin dokusu daha iyi tutar. milyonlarca euro’luk yatırım yaparak drogba ve sneijder’ı aldık ama siz başkan olarak onlarla telefonla konuştuğunuz için terim onlara bile tavır koyuyor. benim çok iyi yabancı kontaklarım var. örneğin mancini gibi bir isimle yola çıkarsak hem dünya spor marketinginde kendimizi daha iyi temsil ederiz hem de elimizdeki yabancıları daha iyi kullanırız.”
  --- alıntı ---

  kaynak: http://sampiy10.gazetevatan.com/...tbol-sampiy10-haber/

  kısacası, ha şu an ünal aysal gelmiş, ha ebru köksal gelmiş farkı yok. gerçek galatasaraylıların mustafa cengiz dışında destek olacağı kimse yok, mustafa cengiz dışında kim gelirse gelsin kime ve neye hizmet edeceği gayet açıktır.